STRATEGIE W BIZNESIE część 11. Gosia Klik-Mikołajczyk

przez Maciej Maciejewski
819 odsłony

„Podjęłam decyzję, aby działać w network marketingu, ponieważ zobaczyłam w tym systemie wielką szansę na zmianę stylu życia. Zobaczyłam szansę na lepsze i godne życie. Nie chciałam już dłużej czekać na to, żeby realizować swoje marzenia. Powiedziałam sobie, że chcę tego TU i TERAZ. I to była chyba najlepsza decyzja, jaką kiedykolwiek podjęłam”.

„Nazywam się Gosia Klik-Mikołajczyk. Od dłuższego czasu również #gosiawitaminka Dlaczego? Bo rozdaję uśmiech, a podobno to samo zdrowie. A zdrowie to moja pasja” – twierdzi bohaterka tego świetnego wywiadu.

Jest mamą dwóch wspaniałych, dorosłych panów – Martina i Marco oraz żoną fantastycznego męża. Kobieta sukcesu bo się spełnia i jest szczęśliwa. Robi to, co kocha.

Od 10 lat jest związana z firmą działającą w systemie marketing sieciowy, która umożliwiła jej zmienić życie na lepsze, ale co jest jeszcze piękniejsze – dzięki tej szansie zmienia teraz również życie innych ludzi na lepsze. Jest networkerem z krwi i kości, z czego jest bardzo dumna.

Zbudowała fantastyczny team ludzi, którzy dzięki tej szansie zmieniają swoje życie, poprawiają swoje finanse i zdrowie. Dlatego biznes MLM stał się jej pasją. „Nie ma nic piękniejszego, kiedy praca staje się pasją, a pasja pracą. Wtedy nie potrzebujesz od niej urlopu” – twierdzi.

Nazywa to spełnieniem siebie, ponieważ nie ma nic piękniejszego od obserwowania, jak ludzie, z którymi się podzieliła tą szansą, budują swoje własne, pasywne dochody. Zapraszam do wysłuchania całej rozmowy, która odbyła się niedawno na fanpejdżu Network Magazynu. To pięknie pokazana, konkretna droga do spełniania naszych marzeń. Zapraszam:

STRATEGIE W BIZNESIE część 11. Gosia Klik-Mikołajczyk

Mogą Cię również zainteresować