STRATEGIE W BIZNESIE część 12. Aga Mazur

przez Maciej Maciejewski
1013 odsłony

„Dla mnie potężną siłą network marketingu jest to, że mogę budować zespoły z niesamowitą pasją. To wielki przywilej móc pracować z osobami, z którymi chcemy pracować. Mamy wybór. No i ta swoboda działania. Biznes MLM robię na własnych, prywatnych warunkach. Robię go wtedy, kiedy chcę. I nie mam szefa. Jestem niezależnym partnerem biznesowym. To jest WOLNOŚĆ”.

Aga Mazur. Uwielbia pomagać swoim klientom i współpracownikom w rozwiązywaniu wyzwań biznesowych. Jako trener biznesu i social media expert skutecznie inspiruje i motywuje do działania. Wspiera, kiedy trzeba, ale i wymaga.

Od ponad 10 lat buduje zwycięskie zespoły w systemie network marketing zaopatrując je w niezbędną wiedzę, trening i motywację. Obecnie wprowadza do Europy amerykańska markę. Jaki ma przepis na sukces w systemie MLM?

Tego dowiesz się z kolejnego odcinka tygodnika STRATEGIE W BIZNESIE prowadzonego przez Dariusza Hampla. Warto, bo ten rozmówca jest naprawdę osobą wyjątkową. Polecam. Takie rzeczy tylko u nas. Zapraszam tutaj:

STRATEGIE W BIZNESIE część 12. Aga Mazur

Mogą Cię również zainteresować