STRATEGIE W BIZNESIE część 13. Irina Etz & Łukasz Gerlach

przez Maciej Maciejewski
1121 odsłony

„Kiedy pokazano mi jak funkcjonuje system MLM… bardzo zaskoczyły mnie jego nieograniczone możliwości. To mi się spodobało. W tej działalności biznesowej o wszystkim człowiek decyduje sam. Takie atrybuty network marketingu jak możliwość nieograniczonego podróżowania oraz generowania dochodów przemówiły do mnie wiele lat temu i niezwykle fascynują mnie do dziś” – mówi Irina Etz.

„Jedyną wątpliwością dla nas podczas wejścia do tego biznesu była kwestia czy zarejestrować się na jeden numer tudzież na więcej? Postawiliśmy na system rodzinny, gdyż działamy wspólnie. Dzięki ogromnemu wsparciu firmy i naszych liderów w ciągi 4 lat zbudowaliśmy rodzinne imperium, które generuje bardzo ciekawe pieniądze. Ale uważam, że naszym największym sukcesem jest fakt, iż współpracujemy w MLM ze wspaniałymi ludźmi. To ludzie są prawdziwym fundamentem i radością z tej działalności – dodał Łukasz Gerlach.

Irina Etz przyjechała do Polski ponad 20 lat temu mając w kieszeni tylko pożyczone 100 $. Nie znając języka zaczęła budować na zimnym rynku biznes MLM. Dziś nie musi się martwić o pieniądze. Od ponad 4 lat razem ze swoim partnerem Łukaszem Gerlachem buduje sprawny, międzynarodowy zespół w polskiej firmie marketingu sieciowego.

Łukasz Gerlach jest pasjonatem podróżowania. Uwielbia spotkania z ludźmi i aktywne życie. Od ponad 12 lat utrzymuje się wyłącznie z network marketingu. Od ponad 4 lat razem ze swoją partnerką Iriną Etz budują sprawny, międzynarodowy zespół w polskiej firmie marketingu sieciowego.

Dlaczego działają w systemie MLM? Czym jest dla nich ten model biznesu i jak odnieść w nim sukces? O tym opowiedzieli kilka dni temu w świetnej, niezwykle inspirującej rozmowie z Dariuszem Hamplem na fanpejdżu Network Magazynu. Jedynego w Polsce niezależnego pisma o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Dziś można obejrzeć nagranie tego wywiadu. Zapraszam tutaj:

STRATEGIE W BIZNESIE część 13. Irina Etz & Łukasz Gerlach

Mogą Cię również zainteresować