STRATEGIE W BIZNESIE część 14. Sonia Kamecka

przez Maciej Maciejewski
927 odsłony

„Jeśli ktoś Wam pokazuje swój biznes i proponuje dołączenie do swojego zespołu… nie zastanawiajcie się. Już abstrahując od pieniędzy, w systemie MLM są bardzo dobre szkolenia i narzędzia. To jest edukacja na całe życie. Korzystajcie z tego 24 godziny na dobę. W tej branży są świetni profesjonaliści, zatem mamy sytuację win-win, w której nikt nie traci. To nie jest biznes tradycyjny. Nie ma się co zastanawiać” – mówi Sonia Kamecka.

Poznałem ją we wrześniu 2019 roku. Postanowiliśmy wtedy zrealizować wspólną akcję turystyczno-sportową, takie wyzwanie o nazwie MLM_TOUR IN PPOLAND #2. Pojechaliśmy na konferencję Success Day do Warszawy startując ze swoich miejsc zamieszkania. Na rowerach. Ponad 300 km jednego dnia. Ona do Warszawy leciała z Gdańska, a ja pedałowałem z Sosnowca. Od tego momentu bardzo się lubimy i szanujemy.

Sonia Kamecka jako mama świetnie rozwija się zawodowo w systemie marketing sieciowy. Opracowuje i wdraża również profesjonalne strategie biznesowe dla firm przy wprowadzaniu nowych marek na rynek. Robi to dla różnych branż.

Zdrowy styl życia, balans i „Podróże do wnętrza” połączyła z zamiłowaniem do sportu. Bez owijania w bawełnę – jest niesamowicie, wszechstronnie wysportowana, a jej pasją stały się ultramaratony.

Kilka dni temu przeprowadził z nią arcyciekawy wywiad Dariusz Hampel w swoim internetowym tygodniku Strategie w Biznesie na fanpejdżu Network Magazynu. Jedynego w Polsce niezależnego pisma o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (DS/MLM). Zapraszam do obejrzenia:

STRATEGIE W BIZNESIE część 14. Sonia Kamecka

Mogą Cię również zainteresować