STRATEGIE W BIZNESIE część 20. Aleksandra Rakus

przez Maciej Maciejewski
1073 odsłony

„To bardzo ciekawe. Zadziwiająco dużo fantastycznych rzeczy zaczęłam robić po 40. Począwszy od macierzyństwa, skończywszy na szeroko rozumianym, przedsiębiorczym wychowywaniu 3 synów w trakcie budowania biznesu MLM. To wspaniałe. W takim wieku znalazłam się w odpowiednim miejscu o idealnym dla mnie czasie”.

„A najśmieszniejsze jest to, że gdyby wcześniej ktoś mi powiedział o tym, iż jest coś takiego jak network marketing i w dodatku można na tym zarabiać pieniądze… powiem szczerze – nieźle bym się uśmiała” – opowiada swoją historię Aleksandra Rakus.

Kilka dni temu znów w Network Magazynie było jak w filmie Alfreda Hitchcocka. Zaczęło się od trzęsienia ziemi, a potem akcja w mgnieniu oka rozwijała się jeszcze mocniej. W poniedziałek 5 września br. o godz. 21:00 Dariusz Hampel wziął w krzyżowy ogień pytań Aleksandrę Rakus.

Kim jest gość tygodnika STRATEGIE W BIZNESIE numer 20? Aleksandra Rakus to mama trójki małych dzieci, która zaczęła macierzyństwo po czterdziestce i po czterdziestce odkryła możliwość pracy w network marketingu. Zatem biznes MLM buduje z dziećmi na kolanach.

2 lata budowania biznesu MLM. 2 lata w światowych rankingach MLM. W 2 lata stworzyła najlepszy w swojej firmie zespół MLM na terenie Polski. 2 lata pracy mądrej, a nie ciężkiej. A sama mówi o tym tak: „Bez kija w tyłku buduję biznes życia”. Zapraszam na nasz fanpejdż:

STRATEGIE W BIZNESIE część 20. Aleksandra Rakus

Mogą Cię również zainteresować