STRATEGIE W BIZNESIE część 23. Ewa Sobierajska-Smętek

przez Maciej Maciejewski
1109 odsłony

„To spotkanie, na którym pokazano mi możliwości marketing sieciowego, było dla mnie wybawieniem. Bo ja należę do ludzi, którzy są zakochani w wolności. Lubię wolność i przestrzeń. Najlepiej się czuję wtedy, kiedy mam nad sobą niebo, a pod nogami trawę” – mówi gość najnowszego wydania tygodnika STRATEGIE W BIZNESIE.

„Jestem taką osobą, która po prostu źle funkcjonuje w jakichś zakładach pracy, korporacjach. Lista obecności to dla mnie kara. Wstawanie rano o wyznaczonej godzinie to kara. Robienie czegokolwiek na polecenie – kara. Dlatego zawsze w życiu szukałam czegoś ciekawego jednocześnie nie wiedząc, co chciałabym robić. I nagle ukazał się on. Biznes MLM” – dodaje.

„Nazywam się Ewa Sobierajska-Smętek. Jestem szczęśliwą żoną, mamą dwóch pięknych córek oraz babcią dwóch wspaniałych wnuków. Buduję razem z moją grupą międzynarodową organizację konsumencką. Z systemem MLM zetknęłam się już 30 lat temu i do tej pory jestem mu wierna.

Cenię sobie wolność i dobre relacje z ludźmi. Dążę do stworzenia wielu dużych i prężnych, działających samodzielnie organizacji konsumenckich na całym świecie. Zawsze, niezależnie od sytuacji, służę radą i pomocą moim klubowiczom opierając się na własnych doświadczeniach.

Motorem napędowym mojego działania jest zawsze człowiek. Z jego problemami, troskami, ale także sukcesami. Obecnie moja uwaga skupiona jest na zainspirowaniu młodego pokolenia wkraczającego w dorosłe życie. Zainspirować możliwościami, jakie daje biznes MLM i zrobić coś ciekawego”.

Cały wywiad z tą niezwykłą kobietą znajduje się na fanpejdżu Network Magazynu. Krótko. Dariusz Hampel rozmawiał z kobietą, której wielki sukces przewidział 10 lat temu red. Maciej Maciejewski. Zapraszamy:

STRATEGIE W BIZNESIE część 23. Ewa Sobierajska-Smętek

Mogą Cię również zainteresować