STRATEGIE W BIZNESIE część 24. Michał Leks

przez Maciej Maciejewski
1016 odsłony

„Na samym początku mojej kariery zawodowej zajmowałem się branżą budowlaną i w pewnym momencie zacząłem się zastanawiać nad tym, co się stanie z moją rodziną, kiedy mnie zabraknie. Rozpocząłem więc poszukiwania dobrej, biznesowej niszy, która zagwarantuje nam godziwą, spokojną przyszłość. Dlatego dzisiaj robię network marketing” – mówi gość tygodnika STRATEGIE W BIZNESIE.

Michał Leks. Mąż i tata, z wykształcenia informatyk, choć od czasów nastoletnich zawsze ciężko pracował na budowach. Od 2006 roku prowadziłem firmę instalacyjną, jednocześnie szukając innych możliwości. W 2014 roku – po tym, jak pewne produkty pomogły mu wyjść z bardzo złego stanu psychofizycznego – został partnerem ich producenta w biznesie MLM. Traktując to zajęcie jako hobby, po roku zarabiał już około 1 000 euro miesięcznie.

„Zawsze byłem wrażliwy na ludzkie problemy, zawsze chętnie pomagałem innym, dlatego dziś cieszę się, że mam dla ludzi propozycję, która może pomóc poradzić im sobie z wieloma wyzwaniami. System marketingu wielopoziomowego to genialny biznes, który pozwala nam poczuć wolność i niezależność, jednocześnie budując przyszłość dla siebie i kolejnych pokoleń.

Dzięki systemowi MLM mam czas na to, aby bardziej angażować się w działalność społeczną i charytatywną oraz mocniej poświecić się rodzinie. Mam wizję stworzenia wspaniałej sieci wyjątkowych ludzi, dla których szacunek, uczciwość i ogólnie pojmowane dobro to najwyższe wartości” – wyznaje nasz interlokutor.

Michał Leks był niedawno gościem najnowszego odcinka tygodnika STRATEGIE W BIZNESIE u Dariusza Hampla. Gdzie? Oczywiście na fanpejdżu Network Magazynu – jedynego w Polsce, niezależnego pisma o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Bo takie rzeczy tylko u nas! Zapraszam:

STRATEGIE W BIZNESIE część 24. Michał Leks

Mogą Cię również zainteresować