STRATEGIE W BIZNESIE część 27. Ewa Wawrzyniak

przez Maciej Maciejewski
1424 odsłony

„Nie ma na Ziemi lepszego biznesu od network marketingu. Dlaczego? Bo nie potrzebujesz żadnych powierzchni magazynowych, żadnych systemów logistyczno-księgowych, żadnego personelu, a wszystko można zacząć – nie jak w biznesie tradycyjnym – bez inwestowania dużych pieniędzy. MLM to najlepszy biznes WIN-WN dla wszystkich stron” – powiedziała Ewa Wawrzyniak.

To mama mądrej, pięknej córki i szczęśliwa żona jednego z najlepszych polskich kolarzy (brylantowa szesnastka). W branży sprzedaż bezpośrednia i network marketing zakochana od pierwszego wejrzenia, co trwa już ponad 30 lat. Mówi, że to fantastyczny, jedyny dla niej model ekonomiczny do generowania dochodu. Uwielbia ideę konsumpcji własnej i duplikacji. Poznawanie ludzi, praca z nimi i pomaganie daje jej niesamowitą satysfakcję, a budowanie grupy klientów i konsumentów pozwala zarabiać świetne pieniądze.

Jest pierwszą kobietą w Polsce, Europie i na świecie, która osiągnęła w swojej firmie MLM poziom prezydenta oraz pierwszą, która osiągnęła tytuł prezydenta rubinowego. Kiedy dwa lata temu ogłoszono pandemię i lockdown, ona zrobiła poziom podwójnego prezydenta rubinowego i jeszcze tego samego roku kwalifikację na prezydenta potrójnego.

„Kocham styl życia, jaki dał mi biznes MLM. Kocham dochód pasywny. Jestem zachwycona tym, że mam piękny, prosty, wspaniały system do zarabiania pieniędzy, który rozpala serca i umysły, a ludziom ambitnym daje gwarancje na lepsze, spełnione życie. Moja dusza i serce są przepełnione pasją oraz szczerym podziwem dla marketingu sieciowego, wdzięcznością dla mojej firmy i miłością do ludzi, którzy pragną coś  zmienić w swoim życiu. Wiem na pewno, że jeżeli czegoś bardzo mocno pragniesz, cały wszechświat działa potajemnie, aby udało Ci się to osiągnąć” – powiedziała nam Ewa Wawrzyniak.

Niedawno ta wspaniała kobieta podzieliła się swoją historią i konkretnymi wskazówkami w tygodniku STRATEGIE W BIZNESIE podczas wywiadu z Dariuszem Hamplem. Teraz publikujemy go w całości. Tradycyjnie zapraszam na fanpejdż Network Magazynu. Jedynego w Polsce, niezależnego pisma o branży DS/MLM. Życzę miłego oglądania:

STRATEGIE W BIZNESIE część 27. Ewa Wawrzyniak

Mogą Cię również zainteresować