STRATEGIE W BIZNESIE część 29. Julita Habet

przez Maciej Maciejewski
2153 odsłony

„Decyzję o tym, że zostanę network marketerem podjęłam świadomie i wiedziałam z czym to się je. Najgorszym zjawiskiem w tym systemie jest taki syndrom, kiedy ktoś startuje i nie ma zielonego pojęcia o tym, że najważniejszą rzeczą w MLM jest świadome budowanie relacji oraz pokazywanie produktu plus modelu biznesowego” – twierdzi gość programu STRATEGIE W BIZNESIE.

„Jak zatem można robić kolejne, ważne kroki w swojej działalności i rozwoju… jak można odnieść sukces jeśli nie wie się o tak podstawowych, priorytetowych rzeczach? Bez zrozumienia podstaw można o tym zapomnieć. Zatem kluczową rolą jest tutaj profesjonalna edukacja, bo świadomość o tym, czym zajmuje się network marketer i konsekwentne działanie w tym właśnie kierunku jest kluczem do sukcesu” – dodaje.

„Nazywam się Julita Habet. Jestem specjalistą network marketingu, kobietą niezależną, szczęśliwą mamą i żoną, pasjonatką rozwoju osobistego, ogromną optymistką. Wszyscy, którzy mnie znają wiedzą, że szybko chodzę, szybko mówię i szybko działam. Biorę los w swoje ręce i zarządzam nim po swojemu. Przygodę z biznesem MLM zaczęłam w 2014 roku”.

Julita Habet była niedawno gościem u Dariusza Hampla w programie STRATEGIE W BIZNESIE. Dziś można oglądać tę arcyciekawą rozmowę o naszej branży na fanpejdżu Network Magazynu. Takie rzeczy tylko u nas. Link znajduje się poniżej. Polecam.

STRATEGIE W BIZNESIE część 29. Julita Habet

Mogą Cię również zainteresować