STRATEGIE W BIZNESIE część 3. Mirosława Gutowska

przez Maciej Maciejewski
1187 odsłony

„Myśli to energia. Tylko Ty decydujesz o jakości Twoich myśli. Twoje myśli decydują o tym, jakie podejmujesz decyzje, a one decydują o tym, jakie podejmujesz działania. Te wpływają na to, jakie są w Twoim życiu nawyki, które dają impuls do budowania Twojego charakteru. Charakter decyduje o naszym losie. Zatem wszystko zaczyna się od myśli.”

To cytat z pamiętnika niesamowitej Mirosławy Gutowskiej, która kilka dni temu była gościem Dariusza Hampla na fanpejdżu Network Magazynu – jedynego w Polsce, niezależnego pisma o systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy.

– Zmiany w życiu są potrzebne, aby… Pragnę inspirować. Inspirowanie to sens mojego życia. Inspirować osoby, kobiety, młode mamy, dojrzałe panie swoim sposobem na życie i zarabianie pieniędzy, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem, pokazując im, że praca z domu daje ogromne możliwości. Zmiany w życiu są potrzebne, tylko trzeba sobie na nie pozwolić – twierdzi nasza interlokutorka.

A tak mówią o niej osoby najbliższe, mąż i dzieci: „To kobieta pełna energii, z głową pełną planów i marzeń. Interesuje się tematyką zdrowia i świata beauty. Pracując kieruje się zasadą, że sukces w biznesie i życiu odnosi tylko ta osoba, która wytrwale i konsekwentnie realizuje swój wartościowy cel”.

Czy network marketing może być biznesem rodzinnym? Jak w jej życiu pojawił się system MLM? To jest bardzo ciekawa, mocno rodzinna historia. Koniecznie posłuchaj wywiadu, a poznasz szczegóły! Całość tutaj:

STRATEGIE W BIZNESIE część 3. Mirosława Gutowska

Mogą Cię również zainteresować