STRATEGIE W BIZNESIE część 30. Bartek Indygo

przez Maciej Maciejewski
2424 odsłony

Rozwój. Harmonia. Sukces. Dla każdego te pojęcia mogą oznaczać totalnie co innego, ale jedna rzecz łączy nas wszystkich. Każdy jest kowalem własnego losu. Zatem dziś kwintesencja najważniejszych wskazówek dla tych, którzy interesują się samorozwojem i duchowością. Dla tych, którzy pragną zostać architektem kreowania swojego życia i biznesu na poziomie niematerialnym.

„Dla mnie szeroko rozumiane zagadnienie duchowości ma kluczowe znaczenie w rozwoju człowieka. Tak naprawdę duchowość oznacza świadomość tego, że wszystko wokół nas jest energią. My również jesteśmy energią i to jest fakt udowodniony, potwierdzony naukowo.

Dlatego obecnie żyjemy w niesamowicie ciekawych czasach, gdzie tak ważny temat, który do tej pory był tylko jakąś namiastką, koncepcją, założeniem… zaczyna potwierdzać nauka. Jako ludzie jesteśmy jeszcze bardzo daleko od stanu, w którym moglibyśmy wyciągnąć z tego prawdziwą esencję, osiągnąć prawdziwą rzeczywistość, ale od niedawna idziemy w niezmiernie dobrym kierunku” – rozpoczął tę rozmowę Bartek Indygo, gość Dariusza Hampla w programie STRATEGIE W BIZNESIE. Po co to wszystko?

Bo istnieją tylko dwa dni w roku, w których za cholerę nie zmienisz swojego życia i nie rozwiniesz swojego biznesu. Jeden nazywa się wczoraj, a drugi jutro.

To dzisiaj jest właściwy dzień, aby zacząć ostro działać. Kochać, wierzyć i żyć w pełni. To teraz musisz zobaczyć ten materiał i podjąć jedyną, właściwą dla Ciebie decyzję. Takie rzeczy tylko na fanpejdżu Network Magazynu.

Bartek Indygo jest byłym doktorantem kognitywistyki, wykładowcą akademickim oraz managerem projektów IT, który zostawił swoje dawne życie, by na własną rękę eksplorować prawdziwą naturę rzeczywistości. Autor programów rozwoju wielowymiarowego, w tym Alchemii Przebudzenia, w których stara się łączyć szeroką wiedzę zdobytą na drodze bezpośredniego wglądu duchowego razem ze współczesną myślą naukową z zakresu kwantowości, epigenetyki czy biofizyki. Prywatnie miłośnik natury i minimalistycznego stylu życia, spędzający każdą wolną chwilę w przyrodzie.

Całą arcyciekawą rozmowę z Bartkiem Indygo można zobaczyć klikając w poniższy link. Zapraszam na wywiad z tym nietuzinkowym człowiekiem już teraz, gdyż to jest rozmowa o bardzo ciekawych, nader ważnych rzeczach w pracy, biznesie i życiu. Dla każdego człowieka. Bez wyjątku.

STRATEGIE W BIZNESIE część 30. Bartek Indygo  

Mogą Cię również zainteresować