STRATEGIE W BIZNESIE część 7. Arleta Muranty

przez Maciej Maciejewski
902 odsłony

„Staram się nie używać jakichś przesadzonych kwantyfikatorów, ale nie mam wyjścia. Bo system MLM jako model biznesowy jest czymś absolutnie fenomenalnym. Jeżeli się go oczywiście najpierw zrozumie, a potem doceni. W momencie, kiedy człowiek poczuje prawdziwą wartość network marketingu i pojmie jego wszystkie zalety, atrybuty… wtedy nawet pracuje się całkiem inaczej”.

Arleta Muranty. Przedsiębiorca, żona, mama. Certified coach, trainer the John Maxwell Team. A zawodowo? Krótki epizod w  administracji państwowej, a potem już własna działalność gospodarcza, kontrakt menadżerski w firmie międzynarodowej no i MLM. Twierdzi, że wieloletnie zaangażowanie w organizacjach non-profit z dużymi zespołami stało się dla niej bezcennym doświadczeniem i kapitałem w biznesie.

Obecnie lider międzynarodowego zespołu, w którym z sukcesem pracuje już wielu samodzielnych liderów. „MLM to dla mnie perfekcyjne narzędzie, pomagające na dokonanie zmiany w życiu – przejścia z miejsca, w którym jesteś… do miejsca, w którym chcesz być. Potrzebujesz do tego sprawdzonego modelu biznesowego i osoby, która pokaże Ci jak z tym modelem pracować. I my dokładnie to robimy.

Stwarzamy szansę tysiącom rodzin na godne życie.

To zdefiniowany, niezmienny cel naszego teamu. Dzisiaj, jakby… jeszcze bardziej aktualny” – twierdzi Arleta Muranty, która niedawno była gościem Dariusza Hampla w jego autorskim cyklu STRATEGIE W BIZNESIE. Polecam zobaczyć całość. Teraz. Tutaj:

STRATEGIE W BIZNESIE część 7. Arleta Muranty

Mogą Cię również zainteresować