STRATEGIE W BIZNESIE część 8. Anna Sasko & Adam Struś

przez Maciej Maciejewski
1179 odsłony

„Działalność w marketingu sieciowym to piękna WOLNOŚĆ i wspaniała NIEZALEŻNOŚĆ. I cudowne jest to, że w tym biznesie każdy może tego doznać. Oczywiście pod warunkiem, że będzie profesjonalnie i mocno, intensywnie pracował przez określony czas. Wtedy bez problemu dojdzie się do swobody finansowej i mentalnej”.

Anna Sasko & Adam Struś. Tydzień temu poznaliśmy ich na żywo w rozmowie z Dariuszem Hamplem w jego autorskim projekcie zatytułowanym STRATEGIE W BIZNESIE. To wielce interesujące, sympatyczne małżeństwo budujące swoje przedsięwzięcie MLM wspólnymi siłami. Super Duo w życiu i biznesie. Przyjaźń w domu i network marketingu. Za co jeszcze cenią system sprzedaży bezpośredniej i network marketingu?

„Marketing sieciowy to przede wszystkim relacje z ludźmi. Z wieloma z naszych partnerów biznesowych łączą nas niezwykłe relacje przyjacielskie. Niektórzy z nich są z nami od samego początku, a obserwowanie jak wzrastają, jakie sukcesy odnoszą, daje nam niesamowitą siłę i energię do dalszych działań. My nie tworzymy już biznesu dla siebie, budujemy go dla naszego ZESPOŁU i mamy nadzieję,  że kolejne miesiące oraz lata przyniosą tego jeszcze smaczniejsze owoce”.

Zapraszam na fanpejdż Network Magazynu – jedynego w Polsce niezależnego medium o branży direct selling & network marketing. Dlaczego? Bo informujemy, edukujemy i promujemy. Prowadzący? Dariusz Hampel. Zapraszam:

STRATEGIE W BIZNESIE część 8. Anna Sasko & Adam Struś

Mogą Cię również zainteresować