STRATEGIE W BIZNESIE część 9. Sylwia Marek

przez Maciej Maciejewski
2205 odsłony

„Wychowuję 7 dzieci. To nie jest proste. To mocne wyzwanie. Zaspokajanie potrzeb takiej rodziny wymaga nie lada organizacji. Ale bycie mamą w MLM jest o wiele łatwiejsze niż egzystencja jako mama na etacie. Kiedy pracowałam na etacie musiałam wyjść na 10 godzin. Po powrocie trzeba było zakasać rękawy i działać w domu. Na nic innego nie było już czasu. Działalność w marketingu sieciowym zmieniła moje życie o 180 stopni. Oczywiście na lepsze”.

Sylwia Marek. Kobieta niezależna, żona, matka. Tytan pracy, mistrzyni komunikacji i relacji międzyludzkich. Ambitna, zdecydowania i konkretna. Często powtarza słowa Oscara Wilde’a, że: „W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym”, a ciekawość pcha ją cały czas do przodu. I do przodu.

Razem z mężem wychowują siedmioro dzieci. Z konieczności opieki nad potomstwem zrezygnowała z kariery w tradycyjnej korporacji i zaczęła budować swój prywatny biznes w systemie marketing sieciowy.

Jest zwyciężczynią w międzynarodowym konkursie Pawła Lenara Elite Motivation Program, gdzie pozyskała najwięcej nowych partnerów biznesowych spośród kilkudziesięciu tysięcy uczestników tego projektu!

Zaczęła budować biznes MLM dokładnie dwa lata temu. Cez żadnego doświadczenia i kierując się wyłącznie swoim mottem: „Najpierw człowiek, potem zysk” zbudowała fantastyczny zespół, pełen pozytywnych i nastawionych na rozwój ludzi. Teraz pomaga innym iść w swoje ślady.

Wychowując siedmioro dzieci stała się mistrzynią organizacji czasu. Ma czas na pracę, czas dla rodziny i czas dla siebie. Jej historia powinna zawstydzać tych, którzy mają dużo czasu i mało obowiązków, a ciągle narzekają, narzekają, narzekają… i marudzą, że jest ciężko.

Kilka dni temu Sylwia Marek była gościem Dariusza Hampla w jego tygodniku STRATEGIE W BIZNESIE, który odbywa się w każdy poniedziałek o godz. 21:00 na fanpejdżu Network Magazyn. Takie rzeczy tylko tam. Jeśli nie widziałeś tego wywiadu, musisz go zobaczyć koniecznie. Zapraszam tutaj:

STRATEGIE W BIZNESIE część 9. Sylwia Marek

Mogą Cię również zainteresować