Svietlana Piskunova w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
1569 odsłony

Pytanie za milion baksów. „Jak odnieść sukces w biznesie MLM? Trzeba kochać ludzi i mieć wielką chęć do życia i pomagania. Na pewno trzeba być do bólu uczciwym, ale w równym stopniu w stosunku do siebie, jak i do innych. Trzeba być bezgranicznie odpowiedzialnym za zgodność w myśleniu, odczuwaniu i działaniu. Bądź jeszcze bardziej wartościowym człowiekiem i pomagaj innym, a to wcześniej czy później musi dać sukces, satysfakcję i szczęście…”

Svietlana Piskunova

Svietlana Piskunova to istny wulkan energii. Człowiek o niespotykanie wysokiej zawartości inteligencji, charyzmy i kompetencji. Konsystencja sukcesu. Z wykształcenia laborant po technikum medycznym, menadżer ds. jakości w jednostkach publicznych po Instytucie Orgmasz oraz magister prawa bankowo-podatkowego po Białoruskim Instytucie Prawa.

Jest Białorusinką z polskimi korzeniami, która do naszego kraju przyjechała przez przypadek, okazyjnie, na urodziny koleżanki. Akurat były wakacje więc została na dłużej. I w ten sposób polskie kanikuły trwają do dziś. W biznesie MLM działa już 24 lata. Kilka dni temu udało mi się z nią porozmawiać na bardzo ważny temat dotyczący systemu MLM. Pytanie było proste: Jak w kilka lat zbudować sprawny network marketing tak, aby przynosił nam stały, satysfakcjonujący dochód? Co odpowiedziała moja rozmówczyni? Sprawdź tutaj:

Jeśli ktoś jest zainteresowany, w oparciu o swoje bogate doświadczenie w biznesie MLM Svietlana Piskunova może przeprowadzić dla firm lub dystrybutorów (indywidualnie i grupowo) profesjonalne szkolenia z zakresu kompetentnej pracy w network marketingu, a przede wszystkim systemu opartego o zbudowanie stabilnego biznesu MLM. Jest otwarta na poważne, indywidualne lub grupowe propozycje organizacji wykładów i warsztatów. Kontakt za pomocą portalu Facebook.

Mogą Cię również zainteresować