Świetna MARKA LOKALNA – network marketingowa firma Organic Life zgarnęła kolejną cenną nagrodę biznesową

przez Maciej Maciejewski

„Mamy to! Nagroda Marka Lokalna w naszych rękach! Dziękujemy Stowarzyszeniu Lokalna Grupa Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice za to jakże cenne dla całej naszej społeczności wyróżnienie. To zaszczyt prowadzić biznes MLM w prężnej Gminie Michałowice” – informuje spółka.

Katarzyna Śnieżko, Małgorzata Radziszewska i Grzegorz Zdziebczok podczas uroczystej gali wręczenia nagród

„Szanowni Państwo, mamy przyjemność ogłosić rozstrzygnięcie konkursu Marka Lokalna. Konkurs został zrealizowany w ramach projektu współpracy Marka Lokalna na Bis realizowanego przez Stowarzyszenie LGD Leśna Kraina Górnego Śląska, LGD Brynica to nie granica i LGD Nadarzyn-Raszyn-Michałowice. Konkurs notuje świetny rozwój – w tym roku wpłynęło 98 zgłoszeń. Jury dokonało ich oceny w czterech kategoriach: produkt spożywczy, sztuka/rękodzieło, produkt użytkowy/rzemiosło, produkt turystyczny/rekreacyjny. Miło nam poinformować, że w kategorii produkt użytkowy/rzemiosło z terenu Lokalnej Grupy Działania Nadarzyn-Raszyn-Michałowice, kapituła ekspertów Marki Lokalnej nagrodziła m.in. firmę Organic Life SA” – czytamy na stronie internetowej organizatorów konkursu.

– Trzeba się dzisiaj trochę pochwalić, a nawet polansować… Jak to zwykle mówią młodzi. Dzisiaj w Zbrosławicach k. Tarnowskich Gór na Śląsku w Starym Młynie nasza prezes zarządu Katarzyna Snieżko wraz z dyrektor krajową Małgorzatą Radziszewską odebrały honorową – kolejną już do kolekcji – nagrodę dla naszej działającej w systemie MLM firmy Organic Life SA. Tym razem MARKA LOKALNA. Jestem dumny, że osobiście od kilku już lat mogę uczestniczyć w tym projekcie. Obyśmy żyli wiecznie – pochwalił się w mediach społecznościowych Grzegorz Zdziebczok.

Mogą Cię również zainteresować