Sylwester w górach z czeskim kuponem?

przez Katarzyna Wagner

Agregator zniżek i kuponów grupowych GoDealla.pl uruchomił nową usługę – GoDealla Travel. Od wczoraj polski „łowca promocji” może porównywać zagraniczne vouchery na wycieczki, pensjonaty i hotele z Czech, Słowacji, Austrii, Włoch i wielu innych państw.


GoDealla Travel to zdaniem twórców nowość w zakupach grupowych i oszczędnym podróżowaniu: – Do tej pory przeciętny użytkownik chcąc znaleźć kupon na wycieczkę w promocyjnej cenie, zdany był na przeszukiwanie pojedynczych ofert turystycznych polskich portali grupowych. Co sprytniejsi sprawdzali kategorie „turystyka” w agregatorach zakupów grupowych. Żaden z serwisów nie umożliwiał przeszukiwania wielu kuponów według kierunku podróży – wyjaśnia Kamil Kaniuk.

GoDealla Travel gromadzi oferty z polskich i zagranicznych portali zakupów grupowych. Inaczej niż dotychczas, internauta pytany jest w pierwszej kolejności o kierunek podróży, po czym otrzymuje listę wszystkich dostępnych kuponów. – Dla polskiego klienta zakupów grupowych oferta pensjonatu czy hotelu znaleziona na czeskim lub słowackim portalu może być równie atrakcyjna. Tym bardziej w zbliżającym się okresie zimowych wyjazdów. Na chwilę obecną wyświetlamy ponad 150 zniżek z 30 zagranicznych portali. Rozmowy z nowymi partnerami trwają i systematycznie integrujemy kolejne serwisy – dodaje Kaniuk.


Tytuły ofert są automatycznie tłumaczone dzięki usłudze Google Translate. Po przejściu na stronę w celu dokonania zakupu, użytkownik ma możliwość wyboru języka, w jakim chce oglądać serwis. Oprócz zniżek turystycznych, które cieszą się największym zainteresowaniem, GoDealla porównuje także lokalne promocje z takich europejskich miast, jak Praga, Bratysława, Pilzno, Koszyce i wiele innych. Szczegóły pod adresem: www.travel.godealla.pl.

Mogą Cię również zainteresować