Telewizor z zupełnie nowymi funkcjami

przez Marek Wyrzychowsk
916 odsłony

Targi IFA w Berlinie słyną z prezentacji zaskakujących urządzeń i bardzo ciekawych pomysłów na różnego rodzaju gadżety. W tym roku jedną z najciekawszych propozycji jest telewizor firmy Hannspree, który łączy w sobie możliwości co najmniej kilku gadżetów.


Niemiecka firma Hannspree zaprezentowała swój duży telewizor HD z serii Lounge. Większość uczestników berlińskich targów IFA patrzyła z zaciekawieniem jak na 70-calowym ekranie telewizora o rozdzielczości 1920×1080 powstaje kobieca twarz rysowana elektronicznym rysikiem.

Okazuje się, że nowy produkt Hanspree to również pełnoprawny komputer PC z systemem Windows 7 Pro Edition. Jedną z funkcji telewizora jest możliwość przekształcenia go w tablicę. Sala konferencyjna w każdej dużej firmie sporo zyskałaby na takim urządzeniu. Ile to kosztuje i kiedy będzie można go kupić? Okazuje się, że nawet producent nie zna odpowiedzi na to pytanie, a osoby demonstrujące urządzenie nie znały nawet jego sprzętowej specyfikacji. Wszystko to dlatego, że Lounge 70 jest jedynie prototypem i nie wiadomo czy w ogóle trafi do sprzedaży. Ciekawe, czy taka hybryda w ogóle ma szansę znaleźć swoje miejsce na zatłoczonym rynku gadżetów?

Mogą Cię również zainteresować