Teraz panie czyli firma Mary Kay gospodarzem szczytu STEAM dla młodych liderek

przez Maciej Maciejewski
531 odsłony

Network marketingowa spółka Mary Kay Inc. gościła 25 młodych kobiet z organizacji non-profit Young Women’s Preparatory Network (YWPN), która prowadzi publiczne szkoły przygotowawcze dla dziewcząt w dystryktach szkół publicznych w Teksasie.

źródło: Marykay.com

Licealistki zwiedziły Centrum Badawczo-Rozwojowe Mary Kay, aby poznać procesy produkcyjne firmy i wysłuchały panelu kobiet-ekspertek w dziedzinie STEAM, które dyskutowały na temat innowacji na wyższym szczeblu, formułowania i badań produktów, technologii informatycznych, planowania portfela i strategii oraz procesu rozwoju.

– Koncern Mary Kay jest zaangażowany we wzmacnianie pozycji i inspirowanie kolejnego pokolenia kobiet do realizowania swoich pasji. STEAM to przyszłość – powiedziała dr Lucy Gildea, dyrektor ds. innowacji produktów i nauki w Mary Kay. – Kobiety są niedostatecznie reprezentowane wśród siły roboczej STEAM, ale możemy zmniejszyć tę lukę, zapewniając młodym paniom odpowiednie możliwości wczesnej nauki i ekspozycji tak, aby mogły wyszukiwać i odkrywać interesujące kariery STEAM – dodała.

Mogą Cię również zainteresować