Travis Garza nowym CEO w firmie Juice Plus+

przez Maciej Maciejewski
499 odsłony

Juice Plus+ czyli network marketingowa, jedna z globalnych, wiodących firm w sektorze zdrowego odżywiania, poinformowała o mianowaniu Travisa Garzy na stanowisko global chief executive officera (CEO). Garza jest weteranem branży, posiadającym ponad dwie dekady doświadczenia w opracowywaniu strategii, wprowadzaniu innowacji mających na celu rozwój spółek z sektora DS/MLM.

Travis Garza

Travis Garza dołącza do Juice Plus+ przechodząc z firmy Plexus Worldwide (podmiot oferujący produkty health & wellness), gdzie zajmował stanowisko president of global sales, marketing and customer success.  Odpowiadał za wdrażanie strategii, rozwój i innowacje. Wcześniej piastował podobne pozycje w globalnych organizacjach, takich jak: Kyani, Isagenix czy Melaleuca.

Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w sprzedaży bezpośredniej i network marketingu na terenie 27 krajów, Travis wielokrotnie odgrywał kluczową rolę w realizacji i przekraczaniu zakładanych celów finansowych. Dwie z kierowanych przez niego organizacji osiągnęły niemal miliard dolarów rocznego obrotu.

Juice Plus+ ma obecnie ponad milion klientów i 200 000 niezależnych partnerów sprzedażowych na całym świecie. Firma od ponad 30 lat wyznacza innowacyjne trendy na rynku wyrobów health & wellness poczynając od swojego pierwszego, flagowego produktu – kapsułek Owoce i Warzywa, który rozpoczął historię spółki zaczynającej jako mały biznes oparty na sprzedaży bezpośredniej do obecnie globalnej marki inspirującej zdrowy tryb życia w 27 krajach świata.

Travis będzie koncentrował się przede wszystkim na nowym biznesie, pozyskiwaniu nowych partnerów sprzedażowych i dbaniu o stały rozwój oferowanych produktów. W lipcu odbędzie spotkania z globalnym zespołem Juice Plus+ w  Collierville (Tennessee, USA), gdzie ma siedzibę centrala firmy. Następnie rozpocznie 90 dniowy okres poznawania organizacji spotykając zespoły w Europie.

– Praca, którą wykonuje Juice Plus+, w dosłownym sensie zmienia życie ludzi na całym świecie. Niewiele firm może się czymś takim pochwalić. Dlatego jestem zaszczycony tym, że od dzisiaj mogę nazywać Juice Plus+ moim domem. Z entuzjazmem czekam na wejście do firmy i spotkania z partnerami, którzy znani są jako jedni z najbardziej inspirujących i efektywnych w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Dodając do tego innowacyjne produkty będę mógł poprowadzić spółkę ścieżką wzrostów w następnym roku finansowym i kolejnych – skomentował Travis Garza.

– Travis jest pasjonatem naszej misji promowania zdrowego stylu życia i wie, z własnego doświadczenia, jak ważna jest społeczność w naszej pracy. Jego oddanie naszej pierwotnej wizji jest bezsprzeczne. Cieszę się na możliwość współpracy z Travisem, podczas której będziemy kontynuować wspieranie ludzi w dążeniu do zdrowszego stylu życia – powiedział Jay Martin, założyciel i prezes firmy.

Travis Garza obejmie stanowisko w lipcu br. Zastąpi na nim Jaya Thompsona, który pełnił tę funkcję tymczasowo i Stuart Kronauge, która odeszła z firmy nieco wcześniej. Juice Plus+ jest firmą należącą do Altamont Capital Partners.

Mogą Cię również zainteresować