Trzecie spotkanie pasjonatów golfa z Polski i Litwy

przez Ilona Fijałek
753 odsłony

Już po raz trzeci agencja ABK Grupa organizuje towarzyskie rozgrywki golfowe na Litwie. Podobnie jak w ubiegłych latach, przedstawiciele Polski i Litwy będą ze sobą rywalizować przez kilka dni na najlepszych polach golfowych w Wilnie.


W połowie sierpnia na Litwie po raz kolejny spotkają się pasjonaci golfa z Polski i Litwy. Mecze odbywać się będą na malowniczych polach Center Europe Golf Club, LeMeriden i Capitals Golf Club. Wyjazd ma na celu golfową rekreację, poznanie ewentualnych partnerów biznesowych, turystykę oraz zacieśnienie stosunków polsko-litewskich. Doniosłość rozgrywkom golfowym nadaje uroczyste odśpiewanie hymnów narodowych oraz obecność przedstawicieli instytucji państwowych i publicznych obydwu państw.

Poprzednie wyjazdy odbyły się w bardzo przyjaznej atmosferze i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Liczba chętnych przerosła oczekiwania organizatorów. W ubiegłych latach w rozgrywkach brali udział m.in. wiceminister spraw zagranicznych Litwy – Asta Skaisgrityte Liauskiene i ambasador Polski na Litwie – Janusz Skolimowski.

Golfowe spotkania na Litwie są dowodem na to, że sportowa rywalizacja sprzyja nawiązywaniu trwałych kontaktów towarzyskich i biznesowych, które mogą w przyszłości zaowocować długoletnią współpracą. Wyjazd do Wilna to także świetna okazja do zwiedzenia tego urokliwego i niezwykłego miasta, które zachwyca bogactwem kulturowym, urokiem wąskich, krętych uliczek oraz przytulnych restauracji i kawiarenek.


Mecz Polska-Litwa organizowany jest przez agencję ABK Grupa (www.abkgrupa.pl) w ramach programu Polish Golf, promującego golfa w Polsce i poza granicami. Więcej o programie na www.polishgolf.pl.

Mogą Cię również zainteresować