Trzy tysiące orłów z Forever świętowało w Grecji

przez Urszula Zyskowska

W przepięknym Costa Navarino na Peloponezie odbył się kolejny zjazd eagle managerów Forever Living Products. Grecja jest piękna i impreza była piękna. A to co czuję i napiszę po takim wyjeździe jest niezwykłe…

ee

Eagle managerowie Forever z całego globu, zaangażowani w budowanie swoich własnych biznesów, spotkali się we wrześniu br. na 4 dni, aby poprzez wymianę doświadczeń wspierać się na wszystkich rynkach świata! Było ponad 3 tysiące osób. Po raz kolejny miałam przyjemność uczestniczyć w tej magicznej imprezie razem ze swoimi managerami.

Wszystko jak zwykle było perfekcyjnie przygotowane. Już sam hotel robił ogromne wrażenie. Mieliśmy pokoje z własnym (tylko na swój użytek) basenem, piękne apartamenty – mój miał wannę na środku pokoju i dwie łazienki! Organizacja na medal. Ciekawe szkolenia, świetne imprezy.

Najpiękniejsza była Toga Party. Piękne Greczynki i przystojni Grecy, czyli Foreverowcy ze wszystkich kontynentów! Super zabawa!!! Zawsze na tych wyjazdach dostaję potężną dawkę energii. Czuję się zaopiekowana, wyróżniona, ważna . Program Eagle Manager został stworzony dla uhonorowania tych wybitnych jednostek, które pomagają innym dobrze wyglądać, czuć się lepiej i budować swoje własne biznesy Forever. To jeden z czterech programów motywacyjnych, który mogą realizować wszyscy managerowie. Nie wyobrażam sobie, aby nie robić kwalifikacji do tego programu. I nie chodzi tu tylko o nagrodę, która zawsze jest niesamowitą niespodzianką (Rex Maughan wozi nas w tak magiczne miejsca, którymi nie sposób jest się nie zachwycić).

Już sam proces kwalifikacji jest ekscytujący. Ze zdumieniem stwierdzam każdego roku, że mam coraz większą strukturę. Dzięki EMR rosną kolejni  liderzy Forever. Ten program kreuje solidnych managerów, którzy sięgają po następną atrakcję finansową – Chairman’s Bonus (podział zysków). Od kiedy realizuję wszystkie programy motywacyjne Forever moja struktura pięknie się rozwija, pojawiają się nowi managerowie, którzy również realizują te programy! Aż się serce raduje, kiedy widzimy, jak w naszych strukturach rosną super liderzy i nie jesteśmy jak Kronos, który nie pozwalał ani swoim dzieciom, ani bliskim być lepszymi od niego. Wygrana naszego zespołu jest naszą wspólną wygraną! Wspieramy się wszyscy wzajemnie, bo tylko w ten sposób zbudujemy zdrowy zespół na zawsze. Forever.

Ta firma jest moją pasją, sposobem na życie. Nie czuję wypalenia, nudy, rutyny. Każdy dzień przynosi mnóstwo atrakcji. Czujesz, że to, co robisz, ma sens. Nie czujesz, że pracujesz, bo tak naprawdę kontakty z fajnymi ludźmi to nie praca, a czysta przyjemność. Każdego roku zwiedzasz fantastyczne miejsca. W zeszłym roku był Meksyk, w tym Grecja, a w następnym rejs statkiem do Monte Carlo, Barcelony, Rzymu… Spotykasz się z ludźmi z całego świata, którzy tak jak ty kochają to, co robią. Dzielą się swoimi doświadczeniami, są szczęśliwi i spełnieni. Chciałoby się krzyczeć ze szczęścia! Viva Forever! (Foto: Urszula Zyskowska & Klaudia Linja-aho)

Mogą Cię również zainteresować