„Tu i teraz!” czyli Juice Plus+ Powerday w Warszawie

przez Maciej Maciejewski
1972 odsłony

13 maja 2023 roku odbył się wyczekiwany przez wielu menadżerów Juice Plus+ Powerday. Zorganizowano go w bardzo wyjątkowej lokalizacji, jaką jest Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. W wydarzeniu wzięło udział ponad 500 partnerów network marketingowej firmy Juice Plus+. Powerday z hasłem przewodnim „Tu i teraz!” to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych spółki w tym roku.

Na scenie wydarzenia mogliśmy zobaczyć aż 30 prelegentów, w tym dyrektor regionalną Valentinę Cucinottę, która opowiedziała o kierunkach rozwoju tego biznesu MLM oraz o nowych narzędziach i najważniejszych osiągnięciach. Usłyszeliśmy też topowych liderów firmy, ambasadora Juice Plus+ Michała Więcka oraz osoby odnoszące największe sukcesy biznesowe, które podzieliły się ze wszystkimi uczestnikami najbardziej skutecznymi strategiami i wskazówkami.

Na wydarzeniu nie zabrakło też wielu emocji i wzruszeń. Najważniejszym punktem tej części było wystąpienie nowej national marketing director Joanny Hoły, której historia wzbudziła we wszystkich ogromne poruszenie oraz zainspirowała wiele osób do zmian.

Podczas Powerday ogłoszono termin jesiennej Konwencji Juice Plus+ oraz zapowiedziano specjalne wydarzenie lokalne, na którym zostaną przyznane pierwsze nagrody rzeczowe dla osób odnoszących najlepsze rezultaty w największej w historii firmy Juice Plus+ ogólnoeuropejskiej promocji, jaką jest Vision 2025, z nagrodą główną w postaci wyjazdu Rio de Janeiro.

Na scenie Powerday przyznano również wyróżnienia partnerom, którzy zdobyli nowe kwalifikacje w ciągu ostatniego roku. Ale to nie wszystko – uhonorowano również osoby osiągające najlepsze wyniki w ramach promocji Vision 2025, a także wręczono nagrody dla top partnerów w zakresie rekrutacji i sprzedaży.

Juice Plus+ Powerday to także jedno z wydarzeń, na którym celebrowaliśmy nasze 30-lecie Kapsułek  Juice Plus+ Essentials Wybrane Owoce i Warzywa. Te produkty to już klasyka sama w sobie, która gwarantuje dostarczenie do organizmu najwartościowsze składniki roślinne.

Mogą Cię również zainteresować