Uroczysta gala LAVYLITES w Wiedniu

przez Zoltan Berta
290

18-go listopada br. w Wiedniu ponad tysiąc osób wzięło udział w uroczystości zorganizowanej na zakończenie roku przez network marketingową firmę LAVYLITES. Spółka hucznie zakończyła stary rok i zapowiedziała dynamiczne wzrosty w 2018.

W poprzedzający tę sobotnią galę, piątkowy wieczór, właściciel LAVYLITES Tibor Jakabovics, ugościł grupę 60 top liderów – w tym 10 osób z Polski. Podczas nastrojowej kolacji przemawiał właściciel, następnie nowy dyrektor do spraw finansowych, a na koniec nowo mianowany dyrektor generalny, który przekazał najważniejsze informacje o najpilniejszych sprawach do wykonania oraz zaprezentował plany firmy na kolejny sukces w roku 2018.

W sobotę o godzinie 11:00 rozpoczęła się uroczysta gala. Zarówno uczestnicy spotkania, jak i obdarzony niezwykłym talentem prowadzący, wyczarowali na sali fantastyczną atmosferę. W programie uczestniczyła 70-cio osobowa grupa Polaków budujących swój biznes MLM w oparciu o współpracę z LAVYLITES.

W pierwszej części programu swoje wykłady poprowadzili Tibor Jakabovics, Ludwig Reiser oraz amerykański specjalista od systemu network marketing – Burke Hedges. Po obiedzie wystąpili top liderzy LAVYLITES. Jako pierwszy wypowiadał się Denis Nowak, a po nim Tobias Eggers. Następnie, ku ogromnej radości polskiej publiczności, przemawiał najnowszy polski senior manager – Tomasz Klocek, który za swą pełną emocji wypowiedź otrzymał gromkie brawa.

Ale emocje wzrosły jeszcze bardziej, kiedy Szilárd Mátrai zaprosił na scenę uczestników programu TITANIUM CHALLENEGE, a następnie ogłosił, iż wśród obecnych na sali uczestników spotkania wylosowana zostanie dodatkowa para, która także pojedzie na wycieczkę do Tajlandii. I po ogromnych emocjach znów powód do radości mieli Polacy, ponieważ wylosowana została Polka – Helena Sączek. Zbignew i Jolanta Utko dopiero na scenie dowiedzieli się, że pani Helena, która zarejestrowała się do LAVYLITES 4 tygodnie wcześniej, jest właśnie w ich grupie. Długo więc cieszyli się wspólnie, że będą mogli razem wyruszyć w tę cudowną podróż.

Największe emocje organizatorzy zostawili na koniec, kiedy to ogłoszone miało być nazwisko człowieka, który wygra samochód Mercedes S 500. Na scenę wyszedł Tibor Jakabovics i wyświetlił listę osób, które w ciągu ostatniego roku osiągnęły największy wzrost grupowy, a następnie wskazała zwycięzcę, który uzyskał najlepszy wynik – i tak nowym właścicielem pięknego, białego mercedesa zostali Dieter i Susanne Rauer. Na wyświetlonej liście dwunastu nazwisk znalazło się również jedno polskie – Piotr Kołakowski.

Na zakończenie gali ponad 1000 osób chwytając się za ręce i śpiewając stworzyło „żywy łańcuch”. Wyzwoliło to niesamowite uczucia! Mam nadzieję, że będę mógł pokazać Wam ukazujący tę chwilę film, bo był to zupełnie wyjątkowy moment. A teraz wrócę do bardzo ważnego przekazu właściciela firmy. Podczas wypowiedzi Tibora Jakabovicsa na ogromnym ekranie wyświetlony był napis Lavylites 2.0. Hasło to symbolizuje dążenie firmy do tego, aby w roku 2018 wspiąć się na nowy, jeszcze wyższy poziom jakości. Teraz nie jest to jedynie tekst reklamowy, gdyż w ciągu ostatnich 6 tygodni dokonało się w naszym biznesie MLM więcej pozytywnych zmian, niż w ciągu minionych 3 lat. Wierzę, że nie będziemy musieli już czekać całe długie miesiące na tak bardzo wyczekiwane, pozytywne zmiany. Firma zrobi wszystko, aby w ciągu kolejnych 12 tygodni stworzyć warunki do tego, aby LAVYLITES mogła stać się wielką, światową firmą.

Mogą Cię również zainteresować