Wirtualni prezydenci

404 odsłony

Drodzy Czytelnicy „Network Magazynu”, w związku ze zbliżającymi się wyborami prezydenckimi chciałbym Państwa poinformować, iż uruchomiliśmy nieoficjalny serwis wirtualnych rzeczników kandydatów na prezydenta RP.

Na stronie www.wirtualniprezydenci.pl można zdobyć podstawowe informacje o kandydatach, poznać ich poglądy oraz dowiedzieć się dlaczego powinni zostać wybrani na urząd prezydenta RP. Wirtualnych rzeczników prasowych zaprojektowano dla Bronisława Komorowskiego, Jarosława Kaczyńskiego, Waldemara Pawlaka, Grzegorza Napieralskiego, Janusza Korwin-Mikkego, Andrzeja Olechowskiego i Zdzisława Podkańskiego.


Wirtualni rzecznicy prasowi przedstawiają m.in. jakie kandydaci mają zdanie na temat Unii Europejskiej, bezpieczeństwa kraju, obecności Polski w Afganistanie i polskiego rolnictwa. Można także poznać ich opinię na temat kontrkandydatów. Wszyscy rzecznicy odpowiadają na takie same pytania, dzięki temu można łatwo porównać poglądy polityków, których reprezentują.

Aby porozmawiać z wirtualnym rzecznikiem wystarczy wejść na stronę www.wirtualniprezydenci.pl, wybrać kandydata i zadawać pytania wpisując je w specjalnym formularzu. Wirtualny rzecznik prasowy odpowiada na nie w języku naturalnym.

Rzecznicy prasowi na stronie www.wirtualniprezydenci.pl to tzw. Wirtualni Doradcy, czyli animowane postacie umieszczane w serwisach internetowych, stworzone w oparciu o technologię sztucznej inteligencji. Ich zadaniem jest udzielanie informacji na temat oferty oraz specyfiki działalności firm i instytucji. Wirtualnych doradców można wyposażać w dowolną wiedzę i rozbudowywać ją stosownie do potrzeb.

pozdrawiam,

Maciej Stanusch, prezes zarządu

Mogą Cię również zainteresować