Women’s Day Summit 2024

przez Maciej Maciejewski

Zapraszamy serdecznie na Women’s Day Summit 2024, który odbędzie się 8 marca 2024 roku w prestiżowym ARCHE Hotel Krakowska w Warszawie. Projekt jest organizowany z okazji Dnia Kobiet przez Magazyn TYGRYSY Biznesu.

Całodniowe wydarzenie dedykowane jest kobietom, które pragną rozwijać swoje umiejętności biznesowe oraz nawiązać wartościowe kontakty z innymi, wyjątkowymi przedstawicielkami świata biznesu. Głównym celem jest integracja aktywnych kobiet, gotowych poszerzać swoją wiedzę, dzielić się doświadczeniem i budować nowe relacje biznesowe.

“W centrum tego wydarzenia stawiamy na networking, rozwój osobisty oraz merytoryczne wsparcie. Dlatego też, specjalnie dla Państwa, zaprosiliśmy wybitnych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas merytorycznych prelekcji. Serdecznie zapraszamy zarówno kobiety prowadzące własne firmy, jak i te zajmujące kluczowe stanowiska decyzyjne na etacie” – czytamy w informacji prasowej.

W programie znajdą się między innymi:

  • prelekcje eksperckie, w tym wystąpienia takich osobistości jak Anna Turowska – przedsiębiorca i konsultant w sektorze odnawialnych źródeł energii oraz Helena Sworowska – właścicielka najbardziej luksusowej marki wnętrzarskiej w Polsce PRIMAVERA HOME,
  • panele dyskusyjne z udziałem wybitnych postaci m.in. Magdalena Lockau – prezes zarządu Zwrotpodatku.info, Magdalena Szewczuk – założycielka klubu Czerwona Szpilka oraz Katarzyna Jedynak – dyrektor generalna 4Life Direct,
  • sesje networkingowe pozwalające na nawiązywanie cennych relacji biznesowych,
  • wręczenie prestiżowych statuetek BusinessWoman Awards 2024 oraz Osobowość Roku 2024,
  • prezentacja partnerów wydarzenia w formie stoisk,
  • promocja książki „TYGRYSY Biznesu. Historie Kobiet”.

Gospodarzem wydarzenia będzie Conrado Moreno – polsko-hiszpański konferansjer, osobowość medialna i telewizyjna, aktor oraz prezenter telewizyjny.

Dołączcie do tego wyjątkowego świętowania Dnia Kobiet, będącego okazją do spotkania z najbardziej przedsiębiorczymi kobietami w kraju! Więcej na temat wydarzenia oraz zakup biletów tutaj: https://womensdaysummit.pl/ Network Magazyn jest patronem medialnym tego przedsięwzięcia.

Mogą Cię również zainteresować