Wspaniała Wiosenna Konferencja firmy Natur Day odbyła się online

przez Maciej Maciejewski
1361 odsłony

Pod koniec kwietnia br. za pomocą internetu mieliśmy możliwość uczestniczenia w fantastycznej konferencji biznesowej, zorganizowanej przez działającą w systemie network marketing, polską spółkę Natur Day. Realizacja tego przedsięwzięcia była na najwyższym poziomie. Organizatorzy wykorzystali potężne zaplecze techniczne.

Organizatorzy tej konferencji wykorzystali potężne zaplecze techniczne

Wiosenna Konferencja Natur Day to w tym biznesie MLM event cykliczny, zawsze poświęcony tematyce przedsiębiorczości, dobrego samopoczucia i zdrowia. Mamy tam możliwość spotkania się z osobami, które zawsze chętnie dzielą się swoimi sukcesami i zachęcają innych do działania.

Oczywiście jest również miejsce na sesja zdrowia, podczas której – za pomocą profesjonalnych wykładów – można zdobyć rzetelną wiedzę na temat nowych produktów. W specjalnym panelu zarząd spółki pochwalił się planami dotyczącymi rozwoju firmy, można było również posłuchać wykładów ekspertów z rady naukowej Natur Day.

– Emocje jeszcze nie zgasły. Niby minęły już dwa tygodnie od naszej międzynarodowej konferencji online, a ja nadal trzymam i odczuwam ogromną energię. I taką… wiecie, wewnętrzną dumę, że trochę ponad 3 lata temu zainteresowałem się rozwojem właśnie tego polskiego projektu! Gdybym miał ten event podsumować jednym słowem, to użył bym słowa SZCZEROŚĆ. To emanowało dosłownie z KAŻDEJ wypowiedzi, tak z ust osób tworzących fundament tego projektu – mam tu na myśli zarząd spółki, jak i z ust ludzi znajdujących się na każdym etapie zaangażowania, z którymi łączono się w trakcie tego prawie czterogodzinnego spektaklu. Takich emocji nie da się wyreżyserować, ani zagrać. To po prostu czuć wewnętrznie! I właśnie w oparciu o taką wartość tworzymy nasz międzynarodowy zespół – skomentował Paweł Samarec.

Mogą Cię również zainteresować