XI Konferencja Lean Management

przez Przemysław Hortecki
620 odsłony

W dniach 14-16 czerwca we Wrocławiu pod hasłem „Czas na efektywność” odbędzie się XI Międzynarodowa Konferencja Lean Management – to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.


Każdy właściciel firmy, jej dyrektor lub menedżer, staje przed problemem optymalizacji pracy i redukcji kosztów. Pomocne w tym może okazać się zastosowanie koncepcji Lean Management. Filozofia odchudzania procesów produkcji oraz szczupłego podejścia w obszarach pozaprodukcyjnych staje się – zwłaszcza w czasach trudnych – coraz bardziej popularna.

Organizowana już po raz 11 przez Lean Enterprise Institute Polska konferencja Lean Management stanowi międzynarodowe forum wymiany doświadczeń w szeroko pojętej dziedzinie, jaką jest Lean Management. To także doskonała okazja do zdobycia najnowszej wiedzy niezbędnej wszystkim tym, którzy zainteresowani są poprawą efektywności działań przedsiębiorstw produkcyjnych i organizacji usługowych z wykorzystaniem filozofii szczupłości.

Wzorem poprzednich lat, podczas tegorocznej edycji konferencji uczestnicy będą mogli wybrać interesujące ich warsztaty, seminaria oraz studia przypadków z bogatej oferty przygotowanej przez organizatorów imprezy. W trakcie wydarzenia planowane są wizyty w kilku przedsiębiorstwach branży motoryzacyjnej, stanowiące wzór do naśladowania w zakresie zastosowania Lean Management: Toyota, Faurecia i General Motors. Gośćmi specjalnymi będą uznane światowe autorytety w dziedzinie Lean: Mike Rother, który poprowadzi szkolenie specjalne – Toyota Kata, Michael Ballé, Orest Fiume, John Burton i Marek Piątkowski. Podczas konferencji odbędzie się również polska premiera książek autorstwa zaproszonych gości. Nowe pozycje to: „Toyota Kata” Mike’a Rothera oraz „Menedżer Lean” Michael’a Ballé’a.

O konferencji:

Organizowana od 2000 roku doroczna Konferencja Lean Management jest największą i najbardziej prestiżową imprezą tego typu w Europie Środkowo-Wschodniej. Stanowi forum wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu Lean Management. Każdego roku gromadzi setki praktyków z przedsiębiorstw przemysłowych i organizacji biznesowych z kraju i z zagranicy. Przyjęta od samego początku formuła konferencji oparta jest na prezentacji firm z zakresu Lean Management oraz wykładach, warsztatach i seminariach prowadzonych przez czołowych światowych ekspertów i autorytetów w zakresie efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Mogą Cię również zainteresować