XI POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS. Transformacja – nowe podejście do biznesu

przez Maciej Maciejewski
1355 odsłony

Fundacja Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu i magazyn „Businesswoman & life” zapraszają na XI POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS, który odbędzie się 9 września 2021 roku w warszawskim hotelu THE CROWNE PLAZA. Network Magazyn został patronem medialnym tego zacnego wydarzenia.

To jedyne w swoim rodzaju seminarium, podczas którego wystąpią uznani mówcy, wielkie osobowości ze świata biznesu i show-biznesu. W jednym miejscu spotka się 350 przedsiębiorczych osób żądnych wiedzy, kontaktów, szukających nowych możliwości, odbędą się w części wystawienniczej targi z produktami i usługami dla biznesu. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Transformacja – nowe podejście do biznesu”.

Polish Businesswomen Congress to panele dyskusyjne i eksperckie, dedykowane dla osób przedsiębiorczych, zarówno tych prowadzących już przedsiębiorstwo i poszukujących dalszych możliwości rozwoju, jak również dla osób poszukujących pomysłu i inspiracji do założenia własnego biznesu. Eksperci i uznani mówcy – autorytety w swoich dziedzinach, wygłoszą prelekcje z obszarów: brandingu, negocjacji, motywacji, budowania skutecznych zespołów, prawa i zarządzania płynnością finansową.

Uczestnicy kongresu dowiedzą się m.in.: jak skutecznie budować markę własną i przedsiębiorstwa, jak efektywnie rozwijać swój potencjał, jak sprzedawać, aby zwiększyć zyski firmy i zdobywać lojalnych klientów. Wielkie osobowości polskiej sceny biznesowej przedstawią swoje case study.

Polish Businesswomen Congress to największy i najstarszy kongres kobiet biznesu w Polsce, który na stałe wpisał się w plan biznesowych wydarzeń. Udział w wydarzeniu potwierdzili m.in.: Dorota „Doda” Rabczewska, dr Ewa Kempisty-Jeznach, dr Marta Skrzypczyńska, Monika Chwajoł, dr Andrzej Jeznach, Sławek Muturi, Natalia Muturi, Ela Piorun, Beata Drzazga, Joanna Idzikowska, Klaudyna Cichocka-Volkov, dr Małgorzata Musioł, Edyta Niebiorak i inni.

Polish Businesswomen Congress to cykliczne wydarzenie, organizowane przez Fundację Międzynarodowy Inkubator Kobiet Biznesu, wydawcę magazynu Businesswoman & life. Na każde z wydarzeń zapraszani są eksperci w poszczególnych dziedzinach, znamienici goście, poruszane są najistotniejsze tematy z punktu widzenia kobiet biznesu.

Network Magazyn został patronem medialnym tego zacnego wydarzenia. Zapraszamy już dziś do udziału w XI POLISH BUSINESSWOMEN CONGRESS. Szczegółowe informacje i rezerwacja miejsca na:

https://businesswomancongress.pl/

Mogą Cię również zainteresować