XII rocznica FM WORLD okrzyknięta najlepszą w historii

przez Barbara Surmiak
1381 odsłony

Międzynarodowe szkolenie dla liderów FM WORLD i wyjątkowa, uroczysta gala pod gwiazdami – XII rocznica tej marki była niezapomniana. Przepiękny hotel, wspaniała pogoda i premiery nowych produktów przerosły najśmielsze oczekiwania uczestników.

ee

XII rocznica network marketingowej firmy FM WORLD trwała od 1 do 7 października 2016 roku i miała miejsce w greckiej miejscowości Thermisia. Peloponez to zakątek Grecji, gdzie na każdym kroku czuje się obecność olimpijskich bogów i bohaterów epopei Homera, magiczna kraina gajów oliwnych, plantacji winorośli, antycznych ruin, skalistych klifów i rajskich plaż. W tej malowniczej scenerii partnerzy biznesowi FM WORLD spędzili wspaniały tydzień w pięciogwiazdkowym hotelu Barcelo Hydra Beach Resort, który jest nieodmiennie doceniany za dobry styl i wspaniałe położenie nad samym morzem.

Organizacja rocznicy FM WORLD w Grecji, a także odbywająca się w tym roku olimpiada i wprowadzanie do oferty firmy suplementów diety, splotły się w idealną całość, która stała się pretekstem do dostarczenia liderom wyjątkowych wrażeń. Aktywność fizyczna towarzyszyła im na każdym kroku. Z bogatej oferty partnerzy biznesowi wybierali najczęściej jogging, zumbę, aerobik, aqua aerobik, pilates, streching i jogę. Nie zabrakło również odrobiny drużynowej rywalizacji podczas FM-owych rozgrywek sportowych, a zespoły rywalizowały w trzech dyscyplinach: siatkówce, piłce nożnej i kajakarstwie. Ogromne emocje towarzyszyły liderom biorącym udział w grze terenowej „Dwanaście Boskich Wyzwań”. Była to jedna z najbardziej oryginalnych atrakcji wyjazdu, zaskakująca i doskonale spleciona z charakterem miejsca, a uczestnicy gry każdego dnia wykonywali inne, fascynujące i zabawne wyzwania, stawiane im przez greckich bogów.

Zdrowy tryb życia i właściwe odżywianie, wsparte suplementacją, stały się głównym tematem Międzynarodowego Szkolenia FM WORLD, które odbyło się 3 października. Zespół trenerów wprowadził uczestników szkolenia w tajniki zdrowych nawyków i zachęcał do dbania o swoje zdrowie. Wykładom i warsztatom towarzyszyła prezentacja nowej linii suplementów diety Nutricode, które już wkrótce trafią do sprzedaży. Została ona przyjęta z ogromnym entuzjazmem, a po przedstawieniu możliwości biznesowych, jakie dają te produkty, cała sala wybrzmiała gromkimi brawami. Ogromne wrażenie na zgromadzonych wywarła również niesamowita przemiana Małgorzaty Serwy i Ryszarda Armanowskiego, którzy przez ostatnie 3 miesiące z pomocą suplementów zrzucili zbędne kilogramy i poprawili znacznie swoją kondycję.

Oczekiwanie na najważniejszy wieczór wyjazdu, uroczystą galę, liderzy FM WORLD mieli wypełnione atrakcjami. Do historii przejdzie zarówno kolacja powitalna „Panteon Bogów” z konkursem na najlepszy grecki strój, jak i „Grecka Biesiada” zamykająca rocznicowy wyjazd. Sama gala odbyła się w iście królewskiej scenerii amfiteatru. Przed gośćmi rozpościerał się piękny widok na piaszczystą plażę, morze i widoczną na horyzoncie wyspę Hydra. Przyćmić tą boską scenerię mogła jedynie scena, na której Artur Trawiński w brawurowej odsłonie  zaprezentował nową markę UTIQUE. Luksusowe oleje i mistyczne zapachy zrobiły na gościach tak ogromne wrażenie, że jeszcze długo podczas wieczornej kolacji i przez kolejne dni w kuluarach słychać było wypowiadane szeptem słowo UTIQUE. Nowe, luksusowe produkty marki UTIQUE już wkrótce trafią również w Państwa ręce. Amfiteatr pod gwiazdami zgromadził też prawdziwe gwiazdy – liderzy FM WORLD z całego świata odebrali statuetki za swoje osiągnięcia, a Beata i Wacław Pieciułko zostali uroczyście powitani jako nowe Jaspisowe Gwiazdy.

Miłośnicy pięknych krajobrazów, urokliwych miejsc i wysokiego standardu w pełni docenili tegoroczny wyjazd i w wolnych chwilach korzystali z licznych atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich, a także wycieczek do  Aten i na Wyspę Hydra. To wszystko sprawiło, że chwile spędzone w pięknej Grecji były naprawdę wyjątkowe i niezapomniane. A liderzy już nie mogą się doczekać kolejnej rocznicy FM WORLD.

Mogą Cię również zainteresować