XIV SATIVA GROW CONFERENCE

przez Maciej Maciejewski
1111 odsłony

Na początku marca br. w hotelu Kuźnia Napoleońska odbyło się nietuzinkowe spotkanie ludzi budujących biznes MLM w oparciu o współpracę z polską firmą Sativa Life. To było już czternaste z rzędu spotkanie Sativa Grow Conference.

To była kolejna, wielka przygoda z ludźmi, którzy motywują, wspierają, inspirują i zarażają entuzjazmem. Uwielbiam się otaczać takimi osobami i jestem wdzięczny za to, że mogę działać w tak doborowym towarzystwie. Kiedyś, dzięki takiej konferencji po chorobie nie wróciłem na etat, bo zobaczyłem, że można żyć inaczej. Piękniej. Każde takie spotkanie daje niesamowitego kopa do działania i nawet, jakby człowiek chciał się poddać, to od razu myśli: a gdzie ja znajdę drugich tak pozytywnie zakręconych ludzi skomentował Piotr Szaniawski.

– To było bardzo inspirujące wydarzenie. Jeśli chodzi o nowości to mamy dwóch nowych dyrektorów, regionalnego i krajowego. I bardzo ważna informacja – w celu zaprogramowania sukcesu wdrażamy hipnoterapię. W tym celu nawiązaliśmy współpracę ze specjalistą. Michał Cieślakowski jest hipnoterapeutą i uczy nas technik relaksacji oraz jak można podświadomie zaprogramować nasz umysł na różne rzeczy, chociażby sukces. Też jak możemy się pozbyć różnych niepotrzebnych przekonań. To była kolejna konferencja pełna emocji i radości. Kolejny krok w rozwoju osobistym. Dziękuję za wspaniały czas dodała Marzenna Szaniawska.

Mogą Cię również zainteresować