Zegarek Apple wart polecenia

przez Maciej Badowski, źródło: Gizmodo

Każdy kolejny pasek pozwalający zamienić iPoda Nano w zegarek wyglądał coraz lepiej. Jednak przy TikTok i LunaTik wszystkie są niczym zabawki. Za stworzenie obu nowych opasek odpowiada Scott Wilson, założyciel studia MINIMAL.


Aby rozpocząć produkcję nowych zegarków Scott Wilson potrzebował przedpłat na łączną kwotę 15 000 dolarów. W tej chwili licznik na stronie TikToka i LunaTika wskazuje, że zamówienia opiewają na niemal 110 000 dolarów. Liczby mówią same za siebie. Spore doświadczenie Wilsona pozwoliło mu osiągnąć to, co jak dotąd nie udało się innym twórcom gadżetów. Scott Wilson sprawił, że iPod Nano wreszcie wygląda jak prawdziwy zegarek.

Wykonany niemal w całości z tworzywa sztucznego model TikTok ma specjalną wnękę, w którą wkłada się odtwarzacz. W momencie premiery gadżet będzie kosztował 35 dolarów. LunaTik wygląda jeszcze lepiej a miejsce, w którym spocznie iPod Nano, wykonano z solidnego aluminium. Model z metalową koroną jest jednak zdecydowanie droższy. Za LunaTika zapłacimy około 70 dolarów. Dla Applemaniaków, którzy zdecydują się wydać 150 dolarów, przygotowano specjalną czerwoną wersję Lunatyka dodatkowo podpisaną przez Scotta Wilsona. W przesyłce znajdzie się również darmowy TikTok. Jeżeli chcecie przekształcić swojego iPoda Nano najnowszej generacji w zegarek, to TikTok lub LunaTik są obecnie najlepszym możliwym wyborem na rynku.

Mogą Cię również zainteresować