Zmarł Tom Mover. Światowa ikona branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego

przez Maciej Maciejewski
1399 odsłony

Odeszła bardzo ważna postać w branży sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Człowiek, który wieloletnią pracą i zaangażowaniem odznaczył się ogromnym wpływem na cały nasz sektor. A jeszcze niedawno nagraliśmy z nim wywiad… Na początku sierpnia br. zmarł nagle Tom Mower, producent wielu znanych suplementów diety, założyciel znanych koncernów MLM – Neways i Sisel International.

Tom Mower urodził się 15 lipca 1942 roku w Salt Lake City w stanie Utah. Był mistrzem gawędziarstwa i zainspirował do działania miliony ludzi za pośrednictwem wykładów, tematycznych programów telewizyjnych, radiowych i internetowych. Był wytrawnym przedsiębiorcą, budującym w pewnym momencie piątą co do wielkości firmę MLM świata, zatrudniającą ponad 1 200 osób.

Jako doświadczony sportowiec Mower najchętniej spędzał czas z rodziną na świeżym powietrzu. Uwielbiał polować i łowić ryby ze swoimi dziećmi. Zaufał społeczności sportowców, przekazując ponad 1 milion dolarów na pomoc w założeniu fundacji Sportsmen for Fish and Wildlife. Taka hojność trwała przez całe jego życie i rozdał miliony dolarów różnym organizacjom filantropijnym, skupiającym się na porzuconych dzieciach, dzikiej przyrodzie i potrzebach środowiskowych.

Lubił mówić swoim licznym przyjaciołom: „Jesteśmy tutaj, aby żyć pełnią życia”. Był prawdziwym patriotą, który kochał swój kraj i żył amerykańskim snem jako pracowity samouk, który stworzył nie tylko możliwości swojej rodzinie, ale także całkiem przecież obcym, niezliczonym rzeszą potrzebujących i dystrybutorów w network marketingu. Kochał ludzi i nic nie mogło go oderwać od jego pasji i głębokiego pragnienia niesienia pomocy. Poprzez swoje liczne, udane przedsięwzięcia biznesowe i dalekie podróże wpłynął na życie milionów ludzi na całym świecie. Odbył nawet naradę z Dalajlamą.

Mogą Cię również zainteresować