Zmiana pokoleniowa we władzach firmy proWIN

przez Maciej Maciejewski
431 odsłony

Z roli dowodzącego w spółce proWIN wycofał się niedawno jej założyciel i dyrektor zarządzający Stefan Schäfer, więc planowana zmiana pokoleniowa w firmie ponoć została zakończona. Od 1 października br. jedynym dyrektorem zarządzającym w tym projekcie jest Michael Winter, który przejął odpowiedzialność m.in. za ponad 230 pracowników.

Michael Winter

– Nie mogę się doczekać tego zadania. Moje podziękowania kieruję do całego zespołu proWIN, który aktywnie wspierał i będzie wspierać zmianę pokoleniową w spółce. Dzięki wspólnym wysiłkom będziemy w dalszym ciągu budować nasz biznes jako najbardziej zrównoważony podmiot gospodarczy, zajmujący się sprzedażą bezpośrednią i marketingiem sieciowym na świecie – powiedział Michael Winter.

Niedawno Stefan Schäfer opuścił zarząd spółki. Jest członkiem trio założycieli proWIN złożonego z Gabi i Ingolfa Winterów i zarządzał wraz z nimi firmą przez prawie trzydzieści lat. W ciągu 28 lat pracy w proWIN znacząco ukształtował firmę poprzez swoje strategiczne decyzje i innowacyjne podejście. Jego zaangażowanie w jakość, zrównoważony biznes, zadowolenie klientów oraz rozwój pracowników i sprzedaży uczyniło proWIN jedną z wiodących, europejskich firm w branży DS/MLM.

Michael Winter: – Jego wybitne osiągnięcia doprowadziły firmę do miejsca, w którym znajduje się dzisiaj. Jego przewidywanie i wszechstronne poczucie odpowiedzialności za ludzi oraz środowisko znacząco przyczyniły się do cennej i przyszłościowej orientacji proWIN. Życzymy mu wszystkiego najlepszego na przyszłość, zdrowia i szczęśliwych chwil spędzonych z rodziną i naturą.

Mogą Cię również zainteresować