ŻYCIE BEZ OGRANICZEŃ. WYDANIE SPECJALNE

przez Maciej Maciejewski
3019 odsłony

Życie Bez Ograniczeń to wydarzenie, o którym można by było napisać niezwykle pozytywną książkę. Przez lata na scenach tego kultowego projektu występowało wielu wybitnych prelegentów z całego świata: Nick Vujicic, Les Brown, Dean Karnazes, Dr Eric Thomas, Kamila Rowińska, Jakub B. Bączek i wiele innych wyjątkowych osobistości. Już 23 października br. startuje nowa edycja. Ale tym razem…

To, co się dziś dzieje na całym świecie budzi grozę, strach, panikę, smutek, a nawet niechęć i gniew. Wachlarz emocji nie ma końca. Wszyscy pragniemy wytchnienia, poczucia bezpieczeństwa, przytulenia i ukojenia naszych skołatanych serc. Właśnie dlatego powstała piękna wizja wydarzenia, które ma być czułym uściskiem, wsparciem mentalnym, cudownym i odżywczym pokarmem w postaci miłości, zrozumienia i wyciągnięcia pomocnej dłoni w stronę każdego człowieka na tej planecie.

Znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących Cię pytań, poznasz sprawdzone sposoby na zachowanie zdrowej równowagi w każdej sferze swojego życia. – Pragniemy, abyś w tych trudnych czasach odnalazł siłę do działania i otrzymał długą listę gotowych rozwiązań na to, jak radzić sobie w kryzysie, żyć w szczęściu oraz zapewnić sobie stabilność finansową – powiedział Łukasz Milewski.

Życie Bez Ograniczeń to wydarzenie, które jako pierwsze w Polsce pokazało, że da się łączyć świat wystąpień z tym artystycznym, stając się wzorem dla wielu innych eventów organizowanych w kraju. A w tym roku to  naprawdę jest BEZ OGRANICZEŃ. Nie może Cię tam nie być. Nie stać Cię na to.

Życie Bez Ograniczeń to niezwykłe wydarzenie, które dodaje sił, wspiera w rozwoju, składania do refleksji, bawi i uczy, pokazuje, że istnieje wyjście z każdej sytuacji. Życie bez ograniczeń napędza do działania i daje ogrom energii na kolejne miesiące, a nawet lata.

Żyjemy w świecie, w którym to, czego najbardziej nam brakuje, to doświadczenia miłości. – Każdego dnia spotykamy zbyt wielu zagubionych ludzi, którzy doświadczyli braku i zaprzeczenia miłości. Sam do nich należałem, jedyne co pamiętam do osiągnięcia dorosłości to ból i potrzeba miłości. Pragnę, byśmy stworzyli pierwsze na świecie wydarzenie, które tak głęboko dotyka całego spektrum miłości. Bawi, wzrusza, wprowadza w zadumę, oddziałuje na wszystkie zmysły – dodał Milewski.

Już w tym momencie możesz odebrać swój bezpłatny bilet na pełne dwa dni tego wydarzenia wchodząc pod ten link: https://zyciebezograniczen.com/ Uwaga. Ten event, chociaż odbędzie się przez internet, naprawdę będzie na żywo – wszyscy prelegenci będą w studio, nie ma mowy o żadnych nagraniach.

W tym roku organizator – Łukasz Milewski, postawił na debiutantów i naprawdę mocne historie. Patrząc na agendę wydarzenia i tematy tam poruszane wygląda to naprawdę bardzo ciekawie.

Wśród planowanych wystąpień znajdziesz takie tematy jak: LEADERSHIFT (potęga prawdziwego przywództwa), Ukryty dekalog buntownika czyli jak żyć na własnych zasadach we współczesnym świecie, Ziarna osobistej wielkości czyli jak mikroskopijne działania wywołują lawinę efektów w naszym życiu, Czego kapłan z Haiti nauczył mnie o życiu w Polsce? Weekendowy Przestępca…historia prawdziwa, Autentyczność, czyli jak wydobyć siebie z iluzorycznego porządku świata, Odnalezienie tożsamości osobistej jako kluczowy aspekt do szczęśliwego życia czy ALFAHACKING. Odchudzanie Bez Ograniczeń i wiele innych fantastycznych prelekcji. A wszystko znajdziesz na stronie:

https://zyciebezograniczen.com/

Czy to jest dla Ciebie? Tak! Pożegnaj raz na zawsze problemy, przywitaj w swoim życiu  dobre rozwiązania. Pragniesz otworzyć się na Prawdziwą Miłość w życiu? Życie Bez Ograniczeń da Ci głębokie zrozumienie, jak to zrobić.

Masz czasem wrażenie, że wszystkim dookoła los sprzyja, a tylko Tobie to nie  wychodzi? Poznając historię prelegentów przekonasz się, jak wiele możliwe jest w Twoim życiu. Mało tego, dowiesz się jak to osiągnąć. Czujesz, że masz do powiedzenia coś ważnego światu – już niebawem przekonasz się, że w trakcie ŻBO jest to możliwe.

Poszukujesz swojego kierunku w życiu? Tam pokażą Ci jak go odnaleźć! Chcesz poznać społeczność ludzi, którzy kochają wspierać innych? Dołącz do Życia Bez Ograniczeń. To ludzie, którzy dopingują innych.

Ciągle się rozwijasz i nadal nie jesteś we właściwym miejscu? Tam poznasz głębokie przyczyny tego, dlaczego tak się dzieje. Nigdy nie jest za późno, by zacząć robić to, co naprawdę kochasz. Te historie Ci to udowodnią.

Jeżeli naprawdę kochasz coś robić, nic nie jest w stanie Cię zatrzymać, nawet ograniczenia fizyczne. Organizatorem tego spotkania jest Łukasz Milewski, a Network Magazyn objął je patronatem medialnym. Bezpłatne bilety odbierz tutaj:

https://zyciebezograniczen.com/

Mogą Cię również zainteresować