Życie Bez Ograniczeń jeszcze raz + system prowizyjny!

przez Piotr Hoffman

Zapraszamy Was do przeżycia niezwykłego wydarzenia online jakim będzie retransmisja pamiętnego, niesamowitego eventu Życia Bez Ograniczeń 1, które odbyło się 30 kwietnia 2015 roku na arenie Stadionu INEA w Poznaniu.

W trakcie spotkania będzie można zobaczyć najlepsze momenty z wykładów każdego prelegenta, który występował na tym wydarzeniu. Retransmisja dotyczy także części wystąpienia głównych gwiazd tj. Nicka Vujicica i Lesa Browna.

Życie Bez Ograniczeń to największe wydarzenie inspiracyjne w Europie, w którym wzięło udział ponad 25 000 uczestników z całego świata. Unikalność spotkania była wyrażona nie tylko przemową największych gwiazd, ale także całą oprawą artystyczną, która cieszyła oko tysięcy zgromadzonych w tym dniu razem z nami.

Przedsięwzięcie zostało przez uczestników jednogłośnie okrzyknięte najlepszym wydarzeniem 2015 roku. Dzisiaj zapraszamy do zapisania się na listę i przeżycia z nami tego wydarzenia raz jeszcze!

Jak wygląda agenda spotkania?

19:00-20:30 Retransmisja z Życia Bez Ograniczeń 1

20:30-20:40 Przerwa

20:40-21:20 Łukasz Milewski i Paweł Danielewski opowiedzą o Życiu Bez Ograniczeń 2

21:20-21:40 Oficjalne otwarcie sprzedaży biletów na ŻBO 2

21:40-22:00 Rozstrzygnięcie konkursów i losowanie nagród

Kogo zobaczysz na retransmisji?

  • Nick Vujicic
  • Les Brown
  • Łukasz Milewski
  • Krzysztof Cybul
  • Robert Zagożdżon
  • Jakub B. Bączek
  • Magda Malicka
  • Łukasz Jakóbiak

System prowizyjny w szkoleniach

Dlaczego warto promować tę akcję retransmisji? Dlaczego powinieneś/naś zaangażować się w to maksymalnie? Jeżeli zapiszesz się na akcję http://retransmisja.zyciebezograniczen.pl i jednocześnie założysz konto partnerskie (http://partner.milewskipartnerzy.pl) lub już je masz, to mamy dla Ciebie fenomenalną informację…

Podając swojego unikalnego linka polecającego tę akcję będziesz miał zaszyty w nim swój link partnerski. Co to oznacza w praktyce? Gdy 25 lutego br. retransmisja zostanie zrealizowana to zaraz po niej uruchomiona zostanie sprzedaż na Życie Bez Ograniczeń 2. Wszystkie osoby, które poleciłeś/łaś na retransmisję będą pod Twoim poleceniem. Jeżeli kupią bilety na wydarzenie Życie Bez Ograniczeń 2 – Ty oprócz szansy spotkania się osobiście z Nickiem Vujicicem – dostaniesz prowizje.

To genialne rozwiązanie zostało opracowane z jednym linkiem. To jednak nie koniec dobrych informacji. Począwszy od teraz organizatorzy wprowadzili wieczną prowizję dla Partnerów. Co to oznacza? Jeżeli Twój polecony kupi bilet na wydarzenie, a szansa jest spora (14000 miejsc) to już zawsze dostaniesz od niego wieczną prowizję. Wieczna prowizja oznacza, że jest zawsze.

Twoi „wieczni poleceni” znajdują się na koncie Partnerskim w zakładce Twoja Sieć Partnerska po lewej stronie. Ile wynosi wieczna prowizja? Dla przykładu, jeżeli prowizja na dane wydarzenie to 200 zł od biletu, wieczna prowizja wynosi 25% od 200 zł, w tym przypadku 40 zł x ilość osób poleconych.

To doskonała okazja do wspierania niesamowitej idei jaką jest Życie Bez Ograniczeń i zbudowania prawdziwego przychodu pasywnego!

Mogą Cię również zainteresować