Amway walczy z cukrem! Nowa inwestycja za 15 milionów dolarów

przez Maciej Maciejewski
2082 odsłony

To network marketing, który wciąż zaskakuje. I to od 61 lat! Ten największy koncern MLM świata posiada już 100 laboratoriów naukowych i ponad 800 różnych patentów na całym globie. To ogromne inwestycje. W grę wchodzą naprawdę poważne pieniądze. Teraz firma podjęła decyzję o przeznaczeniu kolejnych 15 milionów dolarów na nowy projekt, który zainteresuje przede wszystkim ludzi zwracających szczególną uwagę na zdrowy styl życia. Amway walczy z cukrem!

Firma Amway zainwestowała 15 milionów dolarów w przeprojektowanie zakładu produkcyjnego o powierzchni 9000 stóp kwadratowych, w którym będzie wytwarzany – zdaniem spółki – pierwszy sprzedawany na całym świecie napój energetyczny bez cukru.

– To pierwsza fabryka napojów gazowanych Amwaya w Adzie – powiedział Brian Kraus, wiceprezes ds. produkcji globalnej. – Bezustannie inwestujemy w nasze obiekty, dywersyfikujemy nasze możliwości produkcyjne i szkolenie naszych pracowników w zdobywaniu nowych umiejętności – dodał.

Na razie nowa fabryka będzie produkowała napoje energetyczne XS dla Stanów Zjednoczonych, Kanady i Ameryki Łacińskiej. – Inwestycja ta odzwierciedla również zaangażowanie firmy Amway w rynek napojów energetycznych, który według prognoz do 2026 roku osiągnie globalny poziom 86 miliardów dolarów – komentuje Giusy Buonfantino, dyrektor ds. cyfrowych i marketingu. – Nasz napój XS to przede wszystkim aktywny tryb życia, fitness i przygoda. Produkt ma przed sobą tak wiele i chcemy mieć pewność, że każdy niezależny przedsiębiorca Amway ma odpowiednie asy w rękawie, aby zdobywać i utrzymywać zadowolonych, lojalnych klientów.

W sierpniu br. firma Amway otrzymała nagrodę Manufacturing Leadership Award od National Association of Manufacturers za program dla pracowników o nazwie „JEDEN ZESPÓŁ”, mający na celu poprawę współpracy i zapewnienie programów rozwoju kariery oraz możliwości rozwijania umiejętności. – Dzięki programowi „One Team” nasi pracownicy, którzy są zatrudnieni w nowej fabryce napojów XS Energy Drink poznają wszystkie aspekty produkcji napojów i zdobędą wiele nowych umiejętności – powiedział Brian Kraus. Napoje energetyczne XS są sprzedawane w prawie 60 krajach na całym świecie, wyłącznie w systemie MLM przez niezależnych dystrybutorów Amway.

Mogą Cię również zainteresować