Andrzej Cieniuch w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
1091 odsłony

Co i jak robić budując biznes MLM, aby wejść na szczyt i generować stałe, dobre pieniądze? Na co zwracać szczególną uwagę, a czego unikać, żeby po drodze jednocześnie pomagać ludziom w swojej strukturze? Na czym polega przewaga tego modelu pracy nad innymi, powszechnie znanymi?

Andrzej Cieniuch

To bardzo ważne pytania, na które odpowiedzi szukają wszyscy adepci network marketingu, zwłaszcza ci początkujący. Kwestie niezwykle absorbujące i frapujące wszystkie kuluary branżowych szkoleń i konferencji. Też chcesz znać odpowiedź? Zatem koniecznie musisz zobaczyć ten wywiad!

Mojego rozmówcę poznałem pół roku temu w Pałacu Sulisław, podczas biznesowego spotkania top liderów działającej w systemie MLM firmy Flavon. W tym pięknym zakątku László Gaál – założyciel i prezes spółki zapoznał gości z planami spółki na kolejne 12 miesięcy funkcjonowania, ale historia Andrzeja Cieniucha w systemie nazywanym potocznie network marketing sięga wielu lat wstecz.

Aby poznać jego przygodę z tym biznesem, dzięki czemu dowiemy się o najlepszych atrybutach marketingu sieciowego i zrozumiemy jak w tym alternatywnym modelu zarabiania pieniędzy odnieść sukces – musimy się mocno cofnąć w czasie. Zapraszam w tę podróż, bo naprawdę warto:

Mogą Cię również zainteresować