BIZNES MLM & KREWNIACY. AKCJA KROPELKA DO KROPELKI – RAZEM DLA ŻYCIA

przez Maciej Maciejewski

UWAGA UWAGA!!! Jesteście potrzebni jak dobra pogoda w żniwa!!! To jest specjalny news dla każdego, kto wie, jak ważne jest oddawanie krwi. Dla każdego, kto jest świadomy faktu, z jak drogocennym darem mamy tutaj do czynienia! 29 lipca br. we Wrocławiu pod egidą Network Magazynu i Europejskiej Fundacji Honorowego Dawcy Krwi KREWNIACY będziemy oddawać swoją własną, prywatną krew. Ku chwale branży. Zapraszamy!!!

Pomysł na akcję zaiskrzył w głowach trzech osób podczas dyskusji pod postem Eweliny Burdzy dotyczącym napisanego przez nią kilka dni temu artykułu opublikowanego w Network Magazynie: „Katarzyna Velinov. Czy można połączyć dobre serca i biznes w network marketingu?” Od słowa do słowa i w pewnym momencie rozmowy Katarzyna Potuszyńska, Ewelina Burdzy i red. Maciej Maciejewski doszli do wniosku, że fajnie byłoby się spotkać w konkretnym punkcie krwiodawstwa wspólnie i zrobić coś pożytecznego. Zaiskrzyło. Do pomysłu szybko dołączyły inne osoby i tak powstała spontaniczna akcja BIZNES MLM I KREWNIACY. KROPELKA DO KROPELKI – RAZEM DLA ŻYCIA.

Tak więc spotykamy się sporą już ekipą we Wrocławiu, dokładnie 29 lipca 2020 roku o godz. 16:00 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Czerwonego Krzyża 5/9. Zapraszamy każdego, kto choć odrobinę myśli również o innych.

Na krew każdego dnia czeka bardzo wiele potrzebujących osób. W Polsce mamy spory problem z krwią. Krew jest w naszym kraju potrzebna co 15 sekund.

– Jeśli tylko będziecie mogli – przyjdźcie. Zapraszamy. Krwi nie da się wyprodukować, a jest potrzebna codziennie i to w bardzo dużych ilościach, ponieważ jest bezcennym lekiem, którego nie udało się wytworzyć syntetycznie. Krew jest niezbędna nie tylko ofiarom wypadków, ale także cierpiącym na szereg poważnych chorób. Przetaczana podczas transfuzji lub podawana w postaci przetworzonych preparatów pozwala ratować ludzkie życie i zdrowie. A po wszystkim możemy iść całą ekipą na kawę i dłużej pogadać. Zrobimy bardzo fajną rzecz. Mam plan, aby z tego spotkania zrobić live więc będziemy mogli naszym Czytelnikom przekazać sporo ważnych informacji – powiedział Maciej Maciejewski, redaktor naczelny Network Magazynu.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na FB w tym miejscu:

KROPELKA DO KROPELKI – RAZEM DLA ŻYCIA

PS. Prosimy, aby przed datą spotkania, każdy zainteresowany oddaniem krwi dokonał telefonicznej rejestracji w Centrum Krwiodawstwa, co znacznie usprawni naszą akcję. Oto numery telefonów:  71 3715824, 693 693 702.

    

Mogą Cię również zainteresować