Biznes MLM wspiera pływaków. Koncern USANA zainicjował długoterminową współpracę z organizacją USA Swimming

przez Maciej Maciejewski
894 odsłony

Poruszający się w systemie MLM koncern USANA jest już dostawcą swoich produktów odżywczych przetestowanych przez NSF sportowcom w ponad dwudziestu krajach. Teraz firma będzie również oficjalnie zaopatrywała organizację USA Swimming w swoją multiwitaminę.

USA Swimming to ogólnokrajowy, amerykański organ zarządzający sportami pływackimi na terenie Stanów Zjednoczonych. – Jesteśmy zaszczyceni tym, że możemy współpracować z tak uznaną organizacją, jak USA Swimming – powiedział Dan Macuga, dyrektor ds. komunikacji i marketingu w firmie USANA.

– Sportowcy, którzy tworzą tę organizację i ich oddanie swojemu rzemiosłu, wyróżniają USA Swimming jako lidera w swojej dziedzinie. Z niecierpliwością czekamy na zaspokajanie ich potrzeb żywieniowych, ponieważ chcemy obserwować jak sportowcy będą osiągali najwyższe wyniki w trakcie wielu globalnych rywalizacji – dodał Macuga.

W ramach zainicjowanej, wieloletniej współpracy, firma USANA zapewni sportowcom swoje produkty multiwitaminowe, ale również pomoże ich edukować w zakresie tego, jak suplementy diety mogą wspierać ich potrzeby żywieniowe.

– Zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa naszym sportowcom jest głównym celem wszystkiego, co robimy w naszej organizacji – komentuje Shana Ferguson, dyrektor handlowy w USA Swimming. – Jesteśmy podekscytowani tym, że firma USANA jest sprawdzonym dostawcą multiwitamin, który wspiera potrzeby żywieniowe najlepszych pływaków na świecie – dodaje.

Mogą Cię również zainteresować