BIZNESOWY KOMPAS #19. GABI Z NETWORKU

przez Maciej Maciejewski
445 odsłony

Gabriela Wojciechowska. Kim jest ta kobieta? Przede wszystkim liderem network marketingu. Z wykształcenia nauczyciel po studiach pedagogicznych, który zwolnił się z etatu w państwowej placówce, aby swój czas poświęcić na budowanie biznesu. Jeździ nowym BMW 218i, który odebrała za wyniki w biznesie sieciowym.

Stawia na rozwój, dlatego jest absolwentem szkoły Improsprzedaży Joanny Gdaniec oraz Szkoły Świadomych Liderów i Trenerów Beaty Kapcewicz, a zdobytą tam wiedzę wykorzystuje w codziennych działaniach ze swoim zespołem.

Co dla mnie najważniejsze, jej największą pasją są social media, dlatego też biznes MLM tworzy przede wszystkim właśnie w świecie online, w szczególności na Instagramie.

Prywatnie żona i mama 2 wspaniałych nastolatków, zawsze z uśmiechem i radością patrząca na świat. Trenuje karate kyokushin, z którego czerpie wiele wartości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a jej życiowe motto brzmi:

Czarny pas to biały pas, który nigdy się nie poddał. 

W ferworze „walki” bardzo często też powtarza, że „nie ma nic złego w tym, iż chcemy więcej, im więcej mamy, bo tym więcej możemy dać innym”. Polecam tę rozmowę z całego serca, bo można się z niej nauczyć mnóstwo świetnych rzeczy niezbędnych do budowania biznesu w XXI wieku. 

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK 

Mogą Cię również zainteresować