BIZNESOWY KOMPAS #25. Polska wprowadza kolejne ograniczenia płatności pieniądzem

przez Maciej Maciejewski
278 odsłony

Pamiętacie akcję „płacę gotówką”? Niedługo przestanie ona być w dużym stopniu aktualna. UE za zgodą Polski wprowadza/zaostrza limity płatności gotówką. Właściwie nie kupisz już samochodu za gotówkę…

Jakie będą limity? Kogo będą dotyczyć? Kiedy wchodzą w życie? Jakie jest tego uzasadnienie? O tym mówił niedawno w Strefie Legal Alert nasz redakcyjny prawnik Konrad Makarewicz.

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK

Konrad Makarewicz z wykształcenia jest prawnikiem, a w dodatku sprawnie buduje biznes. Praktykujący radca prawny z zamiłowania networker i przedsiębiorca. Współwłaściciel spółki szkoleniowo-doradczej i założyciel fundacji. Z systemem network marketingu związany od kilku lat. Zbudował struktury i organizację m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii i we Włoszech. Kiedyś działał w biznesie tylko offline, teraz łączy offline z online i dalej rozwija się w kierunku online. Uwielbia formę live’ów. Uczy postaw przedsiębiorczych. Pewien czas temu pojawił się jego e-book w tematyce błędów, które popełniają ludzie na starcie z własną firmą/biznesem. W naszym projekcie będzie dyżurnym prawnikiem. Jego format skupiać się będzie m.in. na praktycznych zagadnieniach prawnych podawanych w przystępnej formie.

Mogą Cię również zainteresować