BIZNESOWY KOMPAS #27. Odkryj tajemnicę liderów w social media

przez Maciej Maciejewski
347 odsłony

Moją największą pasją są social media i budowanie relacji przez DM (wiadomości prywatne), dlatego też biznes MLM tworzę przede wszystkim właśnie w świecie online, w szczególności na Instagramie. Jak to robić kompetentnie, odpowiedzialnie i profesjonalnie? Dzisiaj Wam o tym opowiem.

Znaczenie internetu i social media stale rośnie, nabiera kluczowego znaczenia również w marketingu sieciowym. 97% handlowców korzysta z mediów społecznościowych, a 78% sprzedawców zyskuje przewagę nad innymi, korzystając z mediów społecznościowych w swoim biznesie.

Ponadto jego zalety wykraczają daleko poza zwiększenie sprzedaży. Social media to niesamowite narzędzie do nawiązywania kontaktów, poznawania nowych ludzi i w konsekwencji do systematycznego powiększania swojej struktury. Jednak nie wszystkie osoby działające w tej branży są świadome korzyści płynących z działań w mediach społecznościowych. Warto to zmienić.

W tym celu m.in. dołączyłam do ekipy Network Magazynu, która tworzy edukacyjny projekt BIZNESOWY KOMPAS. W każdy piątek wieczorem postaram się dzielić swoją wiedzą i konkretnymi wskazówkami, które pomogą Wam dynamicznie rozwijać Wasz network marketing. 

Pierwsza część mojego cyklu odbyła się 10 maja br. oczywiście na fanpejdżu Network Magazynu i była zatytułowana „Odkryj tajemnicę liderów w social media”. Jeśli nie było Cię wtedy z nami, serdecznie zapraszam do obejrzenia tego materiału teraz. 

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK 

Gabriela Wojciechowska przede wszystkim jest liderem network marketingu. Z wykształcenia nauczyciel po studiach pedagogicznych, który zwolnił się z etatu w państwowej placówce, aby swój czas poświęcić na budowanie biznesu. Jeździ nowym BMW 218i, który odebrała za wyniki w biznesie sieciowym. Stawia na rozwój, dlatego jest absolwentem szkoły Improsprzedaży Joanny Gdaniec oraz Szkoły Świadomych Liderów i Trenerów Beaty Kapcewicz, a zdobytą tam wiedzę wykorzystuje w codziennych działaniach ze swoim zespołem. Prywatnie żona i mama 2 wspaniałych nastolatków, zawsze z uśmiechem i radością patrząca na świat. Trenuje karate kyokushin, z którego czerpie wiele wartości zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, a jej życiowe motto brzmi: „Czarny pas to biały pas, który nigdy się nie poddał”. W ferworze „walki” bardzo często też powtarza, że „nie ma nic złego w tym, iż chcemy więcej, im więcej mamy, bo tym więcej możemy dać innym”. 

Mogą Cię również zainteresować