BIZNESOWY KOMPAS #9. Jak pokonać wstyd i lęk przed sprzedażą?

przez Maciej Maciejewski
505 odsłony

Sprzedaż bez wątpienia i bezsprzecznie jest najważniejszą rzeczą w biznesie. Bez sprzedaży nie miałoby najmniejszego sensu inicjowanie i prowadzenie żadnej firmy, jakiejkolwiek działalności gospodarczej. Nie ma sprzedaży, nie ma wyników. Sprzedaż musi być i basta. Ale jak ją robić? Wyśmienicie uczy tego nasza dyżurna edukatorka, Sonia Kozub-Skalska.

Twoja energia przyciąga klientów. Twoja wiara w produkt i zaangażowanie w proces sprzedaży są odczuwane przez innych. Działaj z pasją, a klienci zostaną zainspirowani. Dlatego jeśli się boisz i wstydzisz sprzedawać Twoi klienci to czują. Więc nie zastanawiaj się czy ktoś kupi Twój produkt/usługę. Zastanów się jaki problem rozwiążesz dzięki temu, że mu sprzedaż”.

Live zatytułowany „Jak pokonać wstyd i lęk przed sprzedażą?” to kwintesencja przedsiębiorczości. Recepta na sukces i klucz do udanego, prosperującego biznesu. Nie stać Cię na to, aby tego dokładnie nie wysłuchać. I nie wdrożyć w życie…

Live można zobaczyć w tym miejscu: NETWORK MAGAZYN

Nasze pozostałe archiwalne materiały znajdziesz tutaj: YOUTUBE 

Zapraszamy również na fanpage projektu: FACEBOOK 

Sonia Kozub-Skalska to kobieta petarda. Wybitna ekonomistka, naukowiec, coach finansowy, a także inspirująca liderka biznesu, która łączy tradycyjne podejście do przedsiębiorczości z innowacyjnymi strategiami generowania dochodu pasywnego, dzięki czemu aż 70% jej przychodów stanowią właśnie takie projekty. Mimo mieszkania w sercu Bieszczad, po środku niczego, z powodzeniem buduje międzynarodowy zespół w systemie MLM i rozwija swoją działalność na globalną skalę. W naszym projekcie medialnym zajmie się szeroko rozumianą tematyką sprzedaży, ekonomii i psychologii biznesu.

Mogą Cię również zainteresować