Carolyn Dielmann Connolly wspiera network marketingowy projekt Kannaway

przez Maciej Maciejewski

Działający w systemie MLM projekt o nazwie Kannaway to podmiot zależny od wielkiego, amerykańskiego koncernu Medical Marijuana Inc. Spółka ogłosiła kilka dni temu, że przedsięwzięcie Kannaway pozyskało nowego ambasadora marki. Jest nim Carolyn Dielmann Connolly.

– Widząc wszystko, co Carolyn osiągnęła w swoich poprzednich rolach, jestem pełen pokory i zarazem podekscytowania, że dołączyła do ekipy Kannaway – powiedział dyrektor generalny firmy Blake Schroeder. – Z niecierpliwością czekamy na efekty tej współpracy teraz, gdy zaczęła rozwijać swój globalny zespół kierowniczy w Kannaway i pomaga nam docierać do nowych klientów – dodał.

Carolyn Dielmann Connolly rozwinęła swoją karierę w systemie network marketing działając wcześniej w kilku znanych firmach i zyskała reputację najlepiej zarabiającej kobiety w branży. Posiada również wysokie kwalifikacje w postaci National Certified Trainer, Core Market Leader i członek rady Travel Committee. Zbudowała, wyszkoliła i kierowała odnoszącymi sukcesy zespołami w sektorze zdrowia i dobrego samopoczucia w branży MLM oraz wykreowała wielu liderów, systemy i programy – krok po kroku, aby pomóc innym ludziom odnieść w tym biznesie sukces i cieszyć się życiem.

– W ciągu ostatnich kilku lat dokładnie badałam branżę zajmującą się leczniczą marihuaną, mocno interesował mnie temat CBD i chciałam się w to zaangażować ze względu na ogromny potencjał, jaki ma ta dziedzina. Zarówno w zakresie możliwości pomocy wielu konsumentom, jak i oczywiście w kwestiach finansowych – powiedziała Connolly. – Jestem przekonana, że potrafię zbudować silny i pełen pasji zespół MLM wokół silnych wartości i innowacyjnej oferty Kannaway.

Więcej o tym przedsięwzięciu można przeczytać w artykule „Blake Schroeder czyli jeden na jeden z dyrektorem generalnym Kannaway”.

Mogą Cię również zainteresować