Czy znak zodiaku wpływa na pracę?

przez Katarzyna Wagner
533 odsłony

Czy wierzycie w astrologię? Czytacie horoskopy? Uważacie, że to, w jakim miesiącu się urodziliście determinuje to, jacy jesteście? Z badań statystycznych wynika, że są pewne znaki zodiaku, które wydają się uprzywilejowane pod względem zarobków lub zadowolenia z pracy.

źródło: www.sxc.hu
źródło: www.sxc.hu

Które znaki należą do tej grupy? Po przeprowadzeniu odpowiednich badań udało się stwierdzić, że najwięcej zarabiają osoby spod znaku panny, skorpiona i barana. Z drugiej strony okazało się, że osoby spod znaku wodnika najczęściej obejmują niskie stanowiska, podczas gdy koziorożce i lwy często zostają prezesami. Wśród baranów najwięcej jest osób ze średniego szczebla zarządzania. Natomiast do najbardziej zadowolonych ze swojej pracy należą byki, wagi oraz panny.

Przy okazji badania firma Harris Interactive przeprowadziła analizę stanowisk pracy w powiązaniu ze znakami zodiaku. Odkryto tym samym, że np. bliźnięta świetnie radzą sobie w sprzedaży, zawodach związanych z żywnością, pracą społeczną i służbami cywilnymi oraz często pracują w IT, a ryby najczęściej pracują w finansach, strukturach administracyjnych, na stanowiskach kupców i key accountów oraz świetnie radzą sobie w zawodach prawniczych.

Mogą Cię również zainteresować