Czym jest integracja dla konkurencyjności?

przez Ewelina Ciuchta

O tym dowiemy się już 23 września w Poznaniu, podczas drugiej edycji Akademii ERP. Ten ogólnopolski cykl spotkań biznesowych tym razem zagości w Poznaniu.
Kadra zarządzająca najwyższego szczebla zmierzy się z kluczowymi zagadnieniami
z dziedziny zarządzania przedsiębiorstwem.


Intrygujący temat –„Integracja dla konkurencyjności – ludzie, procesy, systemy” –
omówiony zostanie m.in. przez dr hab. Jana Fazlagicia – eksperta w dziedzinie zarządzania wiedzą i innowacjami oraz Piotra Senatora – doświadczonego specjalisty i praktyka w zakresie systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Dyskusja pobudzana będzie przez red. Tadeusza Mosza – znanego dziennikarza telewizyjnego i radiowego.

Poznań, stolica Wielkopolski – regionu o bogatej tradycji związanej z biznesem i przedsiębiorczością, została wyznaczona na miejsce drugiej Akademii ERP. Najbliższe spotkanie poświęcone zostanie roli jaką dla konkurencyjności rynkowej odgrywa integracja, przy uwzględnieniu czynnika ludzkiego, zachodzących procesów oraz systemów wspomagających. Zaproszeni eksperci odniosą się do tematu pod kątem trzech kluczowych zagadnień: IT jako wsparcia dla konkurencyjności firmy, systemów zintegrowanych jako wsparcia skuteczności i odpowiedzialności pracowników oraz samej roli rozwiązań ERP w integracji firmy.

Temat wiodący analizowany będzie przy czynnym udziale zaproszonych gości i w odniesieniu do ich środowiska biznesowego. Akademia ERP to cykliczne spotkania kadry zarządzającej najwyższego szczebla przedsiębiorstw z różnych regionów Polski. Pierwsza akademia odbyła się 17 czerwca br. w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Po edycji poznańskiej, kolejne spotkanie odbędzie się we Wrocławiu 21 października br.

Każda akademia poświęcona jest innemu zagadnieniu, związanemu z zarządzaniem nowoczesnym przedsiębiorstwem. Aby wziąć udział w Akademii ERP należy wypełnić formularz rejestracyjny, znajdujący się na stronie www.akademiaerp.pl. Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne. Partnerem Strategicznym Akademii ERP jest firma Sage Sp. z o.o. – wiodący producent oprogramowania wspomagającego zarządzanie w Polsce, wchodzący w skład Sage Group plc – jednego z największych dostawców
rozwiązań wspomagających zarządzanie na całym świecie. Partnerami Wspierającymi Akademii ERP są: Krajowa Izba Gospodarcza i Klub Dyrektorów Finansowych Dialog.
Krajowa Izba Gospodarcza to największa organizacja samorządu gospodarczego w Polsce. Istnieje od roku 1990 skupiając ponad 150 różnych organizacji biznesowych. KIG działa na rzecz nowoczesnego rozwoju przedsiębiorczości oraz bierze aktywny udział w tworzeniu warunków sprzyjających prowadzeniu działalności gospodarczej.

Mogą Cię również zainteresować