Dom jest tam, gdzie Moja Energia! Firma Souvre rozszerza ofertę o usługi fotowoltaiczne

przez Maciej Maciejewski

Firma 4ECO zamienia energię słoneczną w energię elektryczną, a Souvre Internationale… generuje dzięki temu punkty i wykorzystuje potencjał swoich partnerów. Jak to możliwe? Spieszymy z odpowiedzią!

Dariusz Holeniewski (Souvre), Adrian Obarski (4ECO) i Sebastian Antkowiak (Souvre)

Co powstało z połączenia myśli biznesowej firmy Souvre z potencjałem profesjonalistów w dziedzinie fotowoltaiki? Moja Energia czyli nowy projekt dający dodatkowe możliwości zarabiania partnerom Klubu Souvre. Ale po kolei…

Za kwestie techniczne nowego pomysłu odpowiedzialny jest zespół ekspertów 4ECO, który wspiera projekt Moja Energia dbając o montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w optymalizacji usług dla firm i klientów indywidualnych. Orientacja na potrzeby i elastyczność wdrażanych działań z gałęzi fotowoltaiki pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. „Doradzamy, ale i odradzamy, a wszystko po to, aby uzyskać wspólny cel i satysfakcję naszych kontrahentów” – zgodnie przyznają fachowcy.

Oto Twoja osobista „dolina krzemowa”! Z kolei zadaniem partnerów Souvre jest dostarczanie leadów, które stanowią pierwszy krok do nawiązania współpracy i wykorzystania energii słoneczniej w kolejnych gospodarstwach domowych. W ten sposób liderzy z Souvre wykorzystują swoje kontakty biznesowe i osobiste do promowania ekologicznego stylu życia i oszczędzania pieniędzy.

Energia słoneczna to niekończący się zasób. Zasadniczo jest odnawialny, w przeciwieństwie do paliw kopalnych, które nieuchronnie się wyczerpują. Co niezwykle istotne, wykorzystywanie energii słonecznej nie powoduje zanieczyszczenia powietrza. Nie wymaga również czasochłonnej i drogiej procedury pozyskiwania. Projekt Moja Energia to doskonały sposób na to, aby znaleźć dodatkowe źródło dochodu i wypracować nową pulę punktów w biznesie Souvre, a ponadto zatroszczyć się o naszą planetę.

Dlaczego oszczędzanie po sąsiedzku? Projekt Moja Energia jest ambasadorem tworzenia tzw. społecznościowych systemów słonecznych. Koncepcja wspólnego zasilania słonecznego firm, domostw, a także gospodarstw sąsiadów, idealnie wpisuje się w filozofię tego nowego przedsięwzięcia, który promuje ideę systemów słonecznych dla całych, proekologicznych społeczności, świadomie korzystających z dobrodziejstw Matki Natury.

Dlaczego więc nie porozmawiać z sąsiadami, aby przekonać się, kto jeszcze chciałby czerpać niekończąca się energię słoneczną? „Moja Energia nagradza osoby, które swoim przykładem zachęcają innych do skorzystania z naturalnych zasobów energetycznych!” – zgodnie komentują władze Souvre. Zatem EKOlogicznie = EKOnomicznie. Teraz każdy może się cieszyć komfortem mieszkania w domu czerpiącym energię ekologiczną i zyskać dodatkowe profity z promowania tego stylu życia.

Mogą Cię również zainteresować