Emilia Lisek-Sobiczewska i jej biznes SATIVA LIFE

przez Maciej Maciejewski

Ciekawa informacja od kolejnej, polskiej firmy zajmującej się dystrybucją zdrowych produktów konopnych w systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. Spółka SATIVA LIFE ma szansę zabłysnąć w poczytnych mediach. Co na to liderzy tego biznesu MLM?

Oto news opublikowany przez firmę SATIVA LIFE: „Kochani. Spotkało nas ogromne wyróżnienie. Redakcja magazynu „Businesswoman & life” po raz dwunasty organizuje konkurs i galę Polish Businesswoman Awards. Otrzymaliśmy nominację w kategorii „Lider najwyższej jakości olejów i kosmetyków z CBD”. Głosowanie trwa od 10 do 25 lutego 2021 roku do godz. 14:00. Liczymy na Was!”

Finałowa gala ogłoszenia wyników i wręczenia statuetek odbędzie się 26 lutego 2021 roku w Warszawie. Wydarzenie poprowadzi Jacek Borkowski, a uświetni je wystąpienie Luigiego Pagano – wokalisty o niebywałym temperamencie scenicznym i wokalnym.

Teraz pytanie: za co ludzie cenią ten biznes? Dlaczego wybierają do współpracy akurat firmę SATIVA LIFE? Przecież w polskim network marketingu działa obecnie z powodzeniem wiele rzetelnych spółek. Co kieruje osobami pragnącymi działać i zarabiać pieniądze w tak alternatywnym modelu, że decydują się na SATIVA LIFE? Zapytaliśmy o te ważne kwestie Emilię Lisek-Sobiczewską. To kobieta konkretna, niezwykle przedsiębiorcza, która swoją każdą decyzję opiera na wnikliwych analizach, więc… zapraszam do lektury.

Maciej Maciejewski: Dlaczego Sativa Life?

Emilia Lisek-Sobiczewska: Ostatnie wydarzenia związane z pandemią czyli kwarantanna i ogólny kryzys pokazały, że nic nie jest nam dane raz na zawsze, a stabilność to tylko ułuda. Jestem wdzięczna, że w kwietniu 2020 roku dałam sobie szansę i odważyłam się podjąć decyzję o współpracy z firmą Sativa Life. Tym ruchem dałam impuls do zmiany swojego życia na wielu płaszczyznach. Z powodzeniem i sukcesami!

Emilia Lisek-Sobiczewska

Nieprzypadkowy splot wydarzeń spowodował, że dzisiaj jestem w tak wyjątkowym miejscu, z wyjątkowymi ludźmi. Nasz zespół aktualnie liczy już ponad 1 300 osób. Firma Sativa Life to polska, stabilna spółka o zasięgu europejskim. Prezentuje bardzo wysoki poziom. To inny wymiar życia i biznesu. Potencjał firmy to ludzie. Tutaj człowiek jest najważniejszy, a przecież bez niego rozwój żadnego projektu nie byłby możliwy.

Moim zdaniem Sativa Life to trampolina do spełniania marzeń, do lepszego życia. Tutaj każdy znajdzie wzajemne wsparcie na każdym etapie współpracy. Znajdzie pomocną dłoń, zaufanie, inspirację, bezpieczeństwo i stabilność. To właśnie w tym biznesie, dzięki zaangażowaniu, wytrwałości, konsekwencji, cierpliwości i wielu innym cechom oraz cnotom, każdy ma możliwość osiągnąć swoje cele i zrealizować marzenia. Firma cały czas wychodzi nam naprzeciw tak, abyśmy wznosili swój biznes MLM na wyżyny jeszcze szybciej, jeszcze wyżej, jeszcze dalej i osiągali spektakularne wyniki, zwiększali osobistą skuteczność i realizowali wszelkie plany.

Tylko w samym listopadzie 2020 roku odnotowaliśmy aż 40% wzrost obrotów w stosunku do miesiąca poprzedniego. To jest niesamowite.

Maciej Maciejewski: Za co najbardziej ceni pani system MLM?

Emilia Lisek-Sobiczewska: System marketingu sieciowego, czy MLM tudzież network marketing… to temat rzeka, przedmiot wielu dyskusji i komentarzy, zarówno tych negatywnych, jak i wielu pozytywnych. Tak naprawdę jest szansą dla milionów ludzi na całym świecie. I każdy może w nim odnieść sukces. Potrzebny jest do tego tylko duch przedsiębiorczości, a to oznacza skupienie, pracowitość i wytrwałość.

MLM to alternatywa, bądź jedyna opcja (dzisiaj) dla mam, studentów, sportowców, etatowców, nauczycieli, pielęgniarek, emerytów, osób z branży wellness, beauty, przedstawicieli handlowych i nawet przedsiębiorców tradycyjnych oraz wszystkich tych, którzy chcą godnie żyć, mają wielkie marzenia, a nie mogą w tym momencie pozwolić sobie na ich realizację.

System MLM jest oparty na relacjach z ludźmi i rozwoju osobistym. To sprawdzony model biznesowy, w którym należy robić odpowiednie rzeczy w odpowiedni sposób i wraz z upływem określonej ilości czasu osiągnąć konkretne efekty. Żyjemy w czasach, które dają nam ogromne możliwości, a tak wiele osób nadal boi się je wykorzystać. Niesamowite możliwości daje nam internet. Internet to przyszłość i wielkie możliwości również w marketingu sieciowym. Dzisiaj tak wiele zależy od nas samych. Wygrają Ci, którzy najszybciej dostosują się do nowych warunków, wykorzystają internet, nowoczesne rozwiązania i nowe technologie.

Nasza reakcja i nastawienie wobec zmian spowodują, czy przyszłość okaże się źródłem nowych szans i możliwości lub źródłem potknięć i porażek.

Dzisiaj jest odpowiednia pora na każdego, kto boi się o swoją przyszłość. O zdrowie. O swój stan psychiczny, a to przez ograniczony kontakt z otoczeniem. O finanse. O bezpieczeństwo, rozwój i stabilność, które przecież dają spokój ducha. Biznes online to super rozwiązanie, to dobrodziejstwo XXI wieku szczególnie w obliczu pandemii, która pozbawiła wielu ludzi źródeł dochodu. Mało tego, cały czas pozbawia albo znacznie je ogranicza.

MLM dla mnie to droga od zależności do niezależności przy współzależności innych osób, ponieważ współpraca to podstawa i potęga, dlatego warto łączyć się z innymi i działać dla dobra wspólnego. To właśnie branża MLM umożliwia rozwijanie i szlifowanie umiejętności twardych i miękkich oraz stawanie się osobą, którą każdy może się stać, aby osiągnąć to, czego pragniemy i żyć w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Poziom naszego sukcesu rzadko kiedy może przekroczyć poziom naszego rozwoju osobistego.

Maciej Maciejewski: Co powoduje, że spółka zalicza tak dynamiczny rozwój?

Emilia Lisek-Sobiczewska: Wbrew tej całej sytuacji panującej w kraju i na świecie, która nie nastraja zbyt optymistycznie, mój zespół rośnie z dnia na dzień. Projekt #PENDOLINO, który współtworzymy, nabiera rozpędu z każdym dniem. Dołączają do nas fantastyczne, świadome i ambitne osoby, które chcą czegoś więcej od życia. Nie zadowala ich przeciętność. Zarażamy spokojem, entuzjazmem i pasją, a nie strachem, bo wiemy, że to co robimy jest dobre, etyczne i potrzebne.

Dlaczego wszystko idzie do góry? Jest kilka najważniejszych aspektów. Po pierwsze nasz biznes reprezentują ludzie pełni pasji, charyzmy, z wizją lepszego życia, a nie bylejakości. To ludzie z marzeniami. Po drugie produkt. Jest pożądany i unikatowy, daje efekt terapeutyczny, podnosi komfort życia i zdrowia, ratuje w najtrudniejszych sytuacjach. CBD to często ostateczność w walce z wieloma dolegliwościami bo tam, gdzie chemia nie pomoże, tam trzeba posłać naturę. Po trzecie gotowe narzędzia pracy – unikatowy, sprawdzony system działania, projekt z szybkim startem, który umożliwia osiąganie samodzielności i prędkości tak, aby uświadamiać i edukować o tym co naturalne i potwierdzone naukowo. Dostajemy wiedzę i wsparcie na każdym etapie współpracy. Po czwarte plan marketingowy. Firma bardzo dobrze wynagradza swoich partnerów biznesowych za zaangażowanie i podejmowane działania. Jestem tego żywym przykładem. Tutaj nie istnieje zjawisko „szklanego sufitu”. Można osiągać ponadprzeciętne wyniki i rozwinąć swoje skrzydła na wielu obszarach. No i po piąte – system wsparcia. Jest powtarzalny, duplikowalny, bo jeśli jedna osoba potrafi to zrobić, to każda następna również. Firma zatrudnia najlepszą kadrę trenerską, dzięki której wchodzimy na coraz wyższy poziom kompetencji i świadomości.

Wiele miejsc, jeden sposób prowadzenia biznesu. Uczciwego biznesu. To sprawia, że każdego dnia grono klientów i partnerów biznesowych się powiększa. Bo biznes budujemy z ludźmi, nie na ludziach. Bo każdy jest wartościowy, bo ważna jest kultura organizacji, która świadczy o sukcesie.

Maciej Maciejewski: Co dała pani rodzinie współpraca z tą firmą?

Emilia Lisek-Sobiczewska: Własny wzrost, rozwój intelektu, wielkie marzenia, piękno duszy i serca, szczęśliwe życie, dążenie do celu, zaufanie, rozwijający się i rosnący w siłę zespół, kreatywność oraz humor – wszystko to jest moim mocnym FUNDAMENTEM, na którym buduję swoje życie i życie mojej rodziny. Jestem tam, gdzie mam być. Ja wierzę, że każdy człowiek może żyć tak, jak tego pragnie, a ja – dzięki firmie – daję innym możliwość zmiany swojego życia. Najważniejszym projektem w życiu każdego człowieka powinien być ON SAM. Nie można umierać w czasie, gdy się nie umiera. Żyjemy, więc żyjmy pełnią życia.

Maciej Maciejewski: Jaką filozofię powinniśmy przyjąć w tak skomplikowanych czasach, żeby odnosić sukcesy w życiu i biznesie?

Emilia Lisek-Sobiczewska: Warto odkrywać nowe horyzonty, nowe talenty i potencjał. Każdy kryzys to krzyk wołania o zmianę i jeśli już kogoś dopadł to trzeba pamiętać, że jest czymś naturalnym w życiu każdego człowieka i zarazem szansą na osobisty rozwój, adaptację oraz zmianę na lepsze. Bez rozwoju nie ma postępu. Trzeba wyobrazić sobie najbardziej wyraziście, jak tylko potrafimy, spełnienie swoich pragnień i uznać, że już się urzeczywistniły. Jeśli nie zabraknie nam wytrwałości i koncentracji, sukces nie każe na siebie długo czekać. To są słowa Josepha Murphy’ego, które traktuję niezwykle poważnie. Wierzę we wszystkich ludzi i trzymam kciuki za Wasze dobre i odważne decyzje!

Maciej Maciejewski: Dziękuję za rozmowę.

Mogą Cię również zainteresować