Eric Worre. Specjalista od biznesu MLM, który nie potrafi sprawdzić firmy?

przez Maciej Maciejewski
2228 odsłony

Na swoim prywatnym blogu redaktor Maciej Maciejewski opublikował właśnie bardzo ciekawy materiał na temat jednego z najbardziej znanych szkoleniowców biznesu MLM na świecie. Artykuł jest zatytułowany „Eric Worre. Krótka dygresja na temat pazerności czyli im wyżej wejdziesz, tym głośniej spadniesz?”

„Eric Worre. Postać w biznesie MLM bardzo dobrze znana na całym świecie. Sprawnie zbudował sobie markę i wizerunek specjalisty od biznesu MLM. Niby szanowany, niby poważany, na pewno bardzo drogi. Kiedy chcieliśmy go ściągnąć kilka lat temu na jedną z naszych konferencji EFBA, za godzinny wykład zażyczył sobie 200 000 dolarów. Cena z sufitu. Bez przesady, ale to nie Michael Jackson. Choć z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo klientów ma i to sporo. Jest popyt na produkt, cena rośnie. Szkoda tylko, że nie zawsze zgadza się na prelekcje dla podmiotów działających zgodnie z prawem” – pisze redaktor Maciejewski.

Zdaniem redaktora: „Ten tekst ma jednak szersze przesłanie, gdyż czynne branie udziału znanych osobistości biznesu i kultury w promowaniu działalności, które mają problemy z prawem, to w kręgach branży sprzedaż bezpośrednia i network marketing zjawisko – niestety – nagminne”.

Całą publikację można przeczytać na blogu Biznesfan.pl pod linkiem: „Eric Worre. Krótka dygresja na temat pazerności czyli im wyżej wejdziesz, tym głośniej spadniesz?” (źródło zdjęć: Lyconet Magazine & EricWorre.pl)

Mogą Cię również zainteresować